Приклад Тоз-34

Статус
Закрита.
Слава Україні! Купив приклад для своєї рушниці він ще новий і нічим не оброблений, хочу пропитати льняним маслом, одне що неподобається це колір самого прикладу дуже світлий, хотілосяб щось темніше з червоним відтінком, що порадите?, може є масло вже в кольорі чи морілку потрібно додавати, шо і в якому порядку. Буду вдячний за пораду.
 

barbos6

Слідопит
Слава Україні! Купив приклад для своєї рушниці він ще новий і нічим не оброблений, хочу пропитати льняним маслом, одне що неподобається це колір самого прикладу дуже світлий, хотілосяб щось темніше з червоним відтінком, що порадите?, може є масло вже в кольорі чи морілку потрібно додавати, шо і в якому порядку. Буду вдячний за пораду.
Матеріал прикладу бук, чи горіх?
 

barbos6

Слідопит
Він буковий.
Найпростіше буде покрити шафтолом в кольорі
 
Врізку зробив, трохи помучився бо взагалі не підходило, скрив льняним лаком один рас, трохи потемнішало думаю взяти шафтол темнокоричнивий але незнаю чи повністю ним пропитувати чи зробити ще декілька шарів льняним маслом.
 

Вкладення

Ще думаю, чи робити насічку чи зробити потай в тому місці і вклеїти туди структуровану резину.
А насічки не потрібно?
Під структурованою резиною мав наувазі резину з рельєфом.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Залиште (або ж виберіть) незначний, практично непомітний проміжок (щілину) між деревом і металом в місці врізки хвостовика (зверху) в приклад. Це убезпечить від розколу приклад Вашої рушниці. Про це слабе місце Тоз-34 знають практично всі його власники. У моєму Тоз-34 майстер взагалі поставив нагель, т.зв. стяжку, для профілактики розколу. Думаю, не зайве. Якщо акуратно виконати.
І ще. Я теж, в свій час, придбав аналогічний приклад з затильником до ЗІПа свого Тоза. І навіть врізав його майстер в колодку. Так от, при нарізці насічки виявилось, що його вже поїв шашіль. Потрібно бути уважним при покупці подібних заготовок, які невідомо де і як зберігались. Так і лежить той приклад, врізаний в колодку, але не доведений до логічного завершення. Сподіваюсь, у Вас з якістю деревини все ОК.
 

Schmied

Слідопит
На Форумі є ряд людей, які за 500-700 гривень зроблять з нього " ляльку" ( правильна насічка та покриття), а за ті наклейки забудьте...Правильна рушниця повинна бути з деревом, а не з гумою чи пластмасою..ИМХО.
 
Статус
Закрита.
Зверху