Придбання 2-ї одиниці зброї

Статус
Закрита.

_Hunter_

Мисливець
Добрий день, шановні мисливці! Підкажіть будь ласка, які документи потрібно подавати до дозвільної системи на придбання 2-ї одиниці зброї. Володію рушницею 16-го калібру, хочу придбати 12-го(НЕ з магазину).

Дякую за відповідь!
 

_Hunter_

Мисливець
Звісно так і потрібно! Но справа в тому, що територіальний відділ дозвільної системи за 100 км від мене і потрібний час, щоб туди поїхати. Питання задав для того, щоб бути в курсі, що потрібно. І щоб знати напевно, чи варто цим займатися... Чи краще продати 16 к і взяти собі 12 к і бути з однією одиницею
 

Volanat

Мисливець
Если справки страховки свежие (недавно проходили техосмотр) то там, у разрешителя, заявление написать и пару квитанций оплатить, ну а потом подождать - до 30 дней зеленку. Так должно быть, а как будет на самом деле - расскажите.
продати 16 к і взяти собі 12 к і бути з однією одиницею
Тут у некоторых оружейки дома, а у большинства больше одного ружжа, лично у меня доходило до трех, тут Вам решать...
 

иж 18

Слідопит
Копию паспорта
Копию вашего действуешего разрешения
Фоток парочку
Копию курсов и мед справки (желательно, чтоб они не перетрудильсь достать с вашего дела и сделать копию)
Квитанции парочку оплатить
Заяву написать. У всех по разному по срокам, мне за 2 недели позвонили и сказали готово.
 

_Hunter_

Мисливець
Если справки страховки свежие (недавно проходили техосмотр) то там, у разрешителя, заявление написать и пару квитанций оплатить, ну а потом подождать - до 30 дней зеленку. Так должно быть, а как будет на самом деле - расскажите.

Тут у некоторых оружейки дома, а у большинства больше одного ружжа, лично у меня доходило до трех, тут Вам решать...

Продовження терміну дії дозволу у серпні 2020 року. Тому і хочу під "шумок" придбати 2 - гу одиницю
Дякую всім за відповіді! Буду їхати і особисто все дізнаватися
 

иж 18

Слідопит
Продовження терміну дії дозволу у серпні 2020 року. Тому і хочу під "шумок" придбати 2 - гу одиницю
Дякую всім за відповіді! Буду їхати і особисто все дізнаватися
Так вам все ровно нужно продлевать будет в 2020
 

riggan

Мисливець
Я когда брал вторую единицу вроде бы просто оплатил там какие-то небольшие деньги по квитанции. Остальные документы(справки, сертификаты) были в моем личном деле, они действительны 3 года. Ну и долларов 30-40 дал сразу чтоб не делали мне мозги.
 

иж 18

Слідопит
Я когда брал вторую единицу вроде бы просто оплатил там какие-то небольшие деньги по квитанции. Остальные документы(справки, сертификаты) были в моем личном деле, они действительны 3 года. Ну и долларов 30-40 дал сразу чтоб не делали мне мозги.
30-40 долоров вы дали за то, что они сами сделали копии из вашего дела. Я их принёс сам, всё бесплатно, одну справку пришлось скопировать с дела, так сказали, что мы будем рыться, я сказал, что копию не делал один экземпляр у них только и всё, больше никаких вопросов.
 

riggan

Мисливець
30-40 долоров вы дали за то, что они сами сделали копии из вашего дела. Я их принёс сам, всё бесплатно, одну справку пришлось скопировать с дела, так сказали, что мы будем рыться, я сказал, что копию не делал один экземпляр у них только и всё, больше никаких вопросов.
Наверное так
 

ATIS

Снайпер
Тиждень тому виробив зеленку на купівлю зброї. Всі сертифікати взяли з справи, все було свіже бо пів року як продовжував дозвіл. Прийшлося тільки виробити довідку про не судимість. Написав заяву і опа, пару днів і дозвіл на руках. Немає нічого там тяжкого.
 

Volanat

Мисливець
Прийшлося тільки виробити довідку про не судимість. Написав заяву і опа, пару днів і дозвіл на руках. Немає нічого там тяжкого.
Точно, эта справка действительна, если не ошибаюсь, 3 месяца. Она нужна свежая, а остальное должно быть в деле и действующее. В 20том дозвіл будете продлевать все равно, но уже на два (дороже на одну квиташку :)).
 

ATIS

Снайпер
Довідку про не судимість можна замовити в мрев, тоді буде безкоштовна. Бо якщо через приватні контори то коштує в районі 300 грн. Правда безкоштовну потрібно чекати дві неділі.
 

vadukmuk

Мисливець
Я також зараз хочу брати 2 одиницю, саме головне довідка про несудимість, в мрео сказали що вона виробляється протягом 2 тижнів( це безкоштовно) все остальное береться з моєї справи, якщо з дозвільником в хороших стосунках то виробляється зеленка протягом дня.дану довідку можна замовити через приват 24, і забрати в мрео особисто з паспортом.(так сьогодні надали консультацію в нашому мрео)
 

Volanat

Мисливець
Довідку про не судимість можна замовити в мрев, тоді буде безкоштовна. Бо якщо через приватні контори то коштує в районі 300 грн. Правда безкоштовну потрібно чекати дві неділі.
Ее можно заказать даже через инет (сам так не делал, деталей не знаю).
 

Копатыч

Зброяр
Но справа в тому, що територіальний відділ дозвільної системи за 100 км від мене і потрібний час, щоб туди поїхати. Питання задав для того, щоб бути в курсі, що потрібно. І щоб знати напевно, чи варто цим займатися...
Как там говорят ... " сто людей - сто мнений ...."
если вы заходите на Форум, значит у вас есть "интернет" ...., а если есть интернет, то там надо найти Приказ 622 ...https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0637-98, в котором четко и ясно, все прописано ...... нас, как "охотников", интересует и касается, только Раздел 12 ...
Якщо громадянин, який звертається до органу поліції для оформлення дозволу на придбання зброї, пристрою, вже має у власності чи у користуванні зброю, пристрій, він надає копію дозволу на зберігання цієї зброї, пристрою, а документи (довідки), які були подані при отриманні дозволу на придбання, зберігання (перереєстрації), є дійсними, повторно не оформляються, власник подає їх копії.
не надо "спрашивать" ...., надо уметь "искать", а найдя - запомнить .... и если что, ткнуть "разрешителя" носом, в этот Приказ .....
 

_Hunter_

Мисливець
Как там говорят ... " сто людей - сто мнений ...."
если вы заходите на Форум, значит у вас есть "интернет" ...., а если есть интернет, то там надо найти Приказ 622 ...https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0637-98, в котором четко и ясно, все прописано ...... нас, как "охотников", интересует и касается, только Раздел 12 ...
Якщо громадянин, який звертається до органу поліції для оформлення дозволу на придбання зброї, пристрою, вже має у власності чи у користуванні зброю, пристрій, він надає копію дозволу на зберігання цієї зброї, пристрою, а документи (довідки), які були подані при отриманні дозволу на придбання, зберігання (перереєстрації), є дійсними, повторно не оформляються, власник подає їх копії.
не надо "спрашивать" ...., надо уметь "искать", а найдя - запомнить .... и если что, ткнуть "разрешителя" носом, в этот Приказ .....

Дякую за відповідь! Буду мати на увазі!
Но все - таки дозволю собі процитувати народну творчість:
Хто людей питає, той і розум має
Хто питає, той не блудить
 

_Hunter_

Мисливець
Всім дякую за участь в обговоренні! Вважаю отриману інформацію корисною!
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху