Предоставляю услуги по выделке меха

Dmitrriy

Мисливець
а положить на пол или повесить на стену не судьба, только шить?)))
 

Ohotnik47

Слідопит
а что из шкур косули можно сшить?или что из них чаще всего шьют?
Хто на що гаразд. В молодості сам чинив, тещі подарував кілька на підлогу - так вона пошила мені шапку і унти( типу шитих валянок).
Шапку через рік подарував знайомому, дуже йому сподобалась, а валянки прослужили три роки вірою і правдою, де я в них тільки не лазив.Легкі, надзвичайно теплі, єдиний недолік - шерсть ламка, лазиш по чагарях і гілки підстригають обувку. Через три роки стали короткострижені.
 

Ohotnik47

Слідопит
а положить на пол или повесить на стену не судьба, только шить?)))
Покласти на підлогу не найкраща ідея - шерсть ламка, буде по всій кімнаті. На підлогу краще кабан, а от на стіну - навіть дуже нічого, лише пилососити потрібно за шерстю.
 

сантёр-34

Мисливець
Хто на що гаразд. В молодості сам чинив, тещі подарував кілька на підлогу - так вона пошила мені шапку і унти( типу шитих валянок).
Шапку через рік подарував знайомому, дуже йому сподобалась, а валянки прослужили три роки вірою і правдою, де я в них тільки не лазив.Легкі, надзвичайно теплі, єдиний недолік - шерсть ламка, лазиш по чагарях і гілки підстригають обувку. Через три роки стали короткострижені.
во-во,и я про то,шо ломкая,трубчатая вроде...недолговечная.
 

Ohotnik47

Слідопит
Але знежирюється і чиниться просто і легко, через це собівартість мінімальна.Тепер як пошивочний матеріал - не актуальна, хіба що як езотика.Але якщо б мені довелось сидіти в мороз -13 і нижче взасідці, і був би вибір що одягнути - то на ноги я хотів би іменно таке взуття.
 

сантёр-34

Мисливець
Але знежирюється і чиниться просто і легко, через це собівартість мінімальна.Тепер як пошивочний матеріал - не актуальна, хіба що як езотика.Але якщо б мені довелось сидіти в мороз -13 і нижче взасідці, і був би вибір що одягнути - то на ноги я хотів би іменно таке взуття.
а я валенки,свалянные собссснноручно,из шерсти ,на подошве))..и минус 40 по...(провеоено в Иркутске,Новосибе)
 

сантёр-34

Мисливець
Круто.
А я звалювати шерсть не навчився...
чесгрря,Я-это громко сказано))..жена..училась,раскладывает--моя физ сила в нужном направлении-типа как кожу раньше мяли,здесь больше катательных движений руками и прибамбасами,вплоть до конструктора детского,скалки и тп...шоб волокна сплелись-скатались-свалялись..все это в мыле и с горячей водой..после пары валенок в спортзал можно дня 3-4 неходить))
 

Mazaj 2018

Слідопит
И меня цена выделки лисы интересует? И как отправить вам шкуры?
 

Чаплинка

Новачок
Доброго времени суток. Сколько будет стоить кролячью, козью и овечью шкуры? И овечью стрижете или нет?
 
Зверху