По гончим вопросов имею задать.

homa0777

Мисливець
Дякую всім хто підтримав, тим кого образив, вибачте...
УКГ хороша перспективна порода, існувала і буде існувати...
спілкування в цій темі припиняю, запрошую бажаючих в тему про УКГ, Дякую.
 

Коля 1982

Новачок
Доброго дня шановне товариство. Хочу поділитись свїм досвідом , можливо людині яка створила тему зможе оприділитись. Взагалі гончі у нас скільки себе знаю батько мисливець то з гончими ріс. Особисто мої полювання проходять всі в очеретах з гончими на лиса так, як зайця дуже мало то рука не піднімається їх добивати. А там де я полюю очерета площею від 10 до 30 га. Так от в такому очереті собака яка тримає на гону звіра 10-15 хв просто буде не добутлива. Тому, що гони там можуть тривають година і більше,а отже у собаки повинне бути непогане чуття, вязкість ,паратість, ну і доносчивий голос. Повторюсь я віддаю перевагу ЕГ , батько РГ і РРГ всі ці породи показують себе дуже добре в даній роботі. Козу і кабана гонять 4 з 5 собак що маємо у гоподарстві хоч ніколи с під них цих смердюхів не полювали.

При всій повапзі до вас ця думка не вірна.
А це "поїхали, послухали собак, навмисно не стріляли, бо головне задоволення", м'яко кажучи "понти для приїжджих".

Для гончатника біль важлива робота собак чим сам трофей. Ви чули, як працює три і більше собак ,для настоящого цінителя це заворажує. Особисто в мене буавють сезони з одним трофеєм і 5 вистрілиними набоями,але задоволення тьма.Сезон з листопада по березень і два три пропущені дні з сезону по роботі. Не дарма наші діди говорили не піду полювати , а піду послухаю собак. І ще собака не деградує, якщо гончак постійно в нагонці і на полюванні. Є таке твердження ,що гончак місяцями може гонити повітря небачивши звіра ,але працюватиме і далі ,щоб його побачить. Шановні ми в цій темі добре насмітили ,але можливо ці пости зможуть допомогти оприділитись мисливцю. Якби тільки без склоків і образ.
 

Mykola STARyy

Снайпер
Так от в такому очереті собака яка тримає на гону звіра 10-15 хв просто буде не добутлива.
Так важлива для вас добутливість? Чи
Для гончатника біль важлива робота собак чим сам трофей.
Є таке твердження...
Твердження є різні. Часто протилежні.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Как вы думаете что чувствует гончая,которая старается,показывает хорошую работу,но при этом трофей из по него не отстреливается,а ее только слушают,и так охота за охотой?И что чувствует гончая,которая которая видит результат своего труда,добытый из под нее трофей?
Позвольте полюбопытствовать, и что же чувствует гончая в вышеописанных ситуациях??? :D
 

Ингул

Мисливець
Позвольте полюбопытствовать, и что же чувствует гончая в вышеописанных ситуациях??? :D
С помощью "мелофона" были записаны мысли гончей в такой ситуации...)))
Вот распечатка

" Долбанная здохляка, когда ты уже набегаешся (это о зайце)....долбанный мудак, у тебя что руки отсохли что не стреляешь (это о охотнике).....долбанные мои предки, наградили наследственностью. теперь гонюсь какого-то х..ра за этим 3.14 даром ушастым, так еще и ору на всю округу (это о себе) "
 

huntumy

Зброяр
Позвольте полюбопытствовать, и что же чувствует гончая в вышеописанных ситуациях??? :D
5 баллов.:D:D:D
Все настолько просто, что не реально в трех соснах блудить. Но мы умеем.:D
Пытаемся найти противоположные вещи дабы оспаривать дальше.
Коля 1982 жму руку.
 

Северный

Мисливець
Как вы думаете что чувствует гончая,которая старается,показывает хорошую работу,но при этом трофей из по него не отстреливается,а ее только слушают,и так охота за охотой?И что чувствует гончая,которая которая видит результат своего труда,добытый из под нее трофей?
Гончая будет гонять в любом случаи и даже, если она никогда в жизни не потрепает трофей. Это у них в крови. А ещё выходов на охоты в разы меньше,чем на те же нагонке. Так что,на нагонке хуже гоняют???
 

huntumy

Зброяр
Стрелять сразу и дать поработать а потом попытатся отстрелять разные вещи. Это как с легавой, стрелять перепела с подьема а собаке давать только подавать. Так зачем тогда нужна собака?
 

Гобой

Снайпер
Не всегда выпадает шанс стрелять сразу, с под лаптя.
Зайца бью как только выпадает возможность сделать верный выстрел.
Не жду 2 или 3 круга, у меня собака не настолько вязкая что бы так гонять. И чаще всего мне либо не удается перехватить или собака скалывается. Так что послушать гон без выстрела у меня частенько выпадает возможность.
В моем колективе 6 гончих, и никто не слушает 2,3 круга. Бьют при первой возможности. И ни че все довольны и собаки и охотники.
Я ни считаю себя выдающимся гончатником, я всего лишь человек с ружжом и собакой полудворком который занимается любимым делом,
И получаю от этого масу удовольствия.
 

Северный

Мисливець
Я года три с подрыва не стрелял, вообще!!! Как бы, кто со мной охотится,есть на форуме могут подтвердить. В этом сезоне на нагонки, можно сказать, вообще не ходил и на охоту раз в неделю в лучшем случае. Начал вскидыватся и иногда могу "нажать", не знаю зачем. Основной интерес,чтоб собаки погоняли.
 

Коля 1982

Новачок
На рахунок добутливості ви знаєте, що таке добутлива гонча. Це гонча я ка найде звіра влюбих умовах(як каже тата навіть там де його нема) і буде гонити його до логічного завершення постріл , нора ,мертвий скол. В моїх умовах 10-15 хв то мало. Про твердження ви можете думать , що хочете ,але це твердження старих гончатників яких я знав, знаю і поважаю.
Що відчуває гонча? Іноді після того як звір вийшов і гончі вернулись, стидно глянути їм у вічі бува. Але з таким же натхненням вони шукають та гонять і через хвилину, годину і на слідуючий день, коли вилазять з будки з побитими стирчаками ногами запухшими очима та порізаними в хлам носами і вухами. Та йне так просто підстати під гін колективу з 4-ох чоловік на таких площах очеретів. На рахунок пошарпати звіра то можу сказати ,в мене дві гончі взагалі звіра не тріпають підійшли понюхали добутого і пішли далі. А нарахунок сріляють і в нас на першому колі і з під лаптя ,я не з тих та і дуже рідко стріляють тому,що лис з 15 га очерету неспішить показувать носа. Особисто я вважаю такі постріли особливо коли поченаєш полювати з молодою гончою шкідливими це може добряче підпортити вязкість собаки. Хочу розповісти за полювання суботи . Після того як тільки гончі побудили лиса, він вискочив на канаву і став за 25 м від мене. Я не стріляв працювали молоді естонки хотів послухати і на другому колі я вполював тогож лиса за 15м від того місця де йго бачив перший раз. Отже, якщо вам принцеса Діана приготувала трофей то нікуди він не дінеться.
 

Виталий 2.

Слідопит
Кум придбав в пана homa0777 цуценя карпатця, побачимо що з того вийде. ;) Можливо прийдеться звертатися до вас за підказками по нагону. Гончатники допоможете якщо щось?;)
Конечно помогут! Готовьте сито или хороший фильтр ;):):), советы фильтровать. Главное чтоб не передрались:).
 

Северный

Мисливець
Кум придбав в пана homa0777 цуценя карпатця, побачимо що з того вийде. ;) Можливо прийдеться звертатися до вас за підказками по нагону. Гончатники допоможете якщо щось?;)
Поможем!!! Будет гонять не хуже кругогонов)))
 

ura83

Слідопит
На рахунок добутливості ви знаєте, що таке добутлива гонча. Це гонча я ка найде звіра влюбих умовах(як каже тата навіть там де його нема) і буде гонити його до логічного завершення постріл , нора ,мертвий скол. В моїх умовах 10-15 хв то мало. Про твердження ви можете думать , що хочете ,але це твердження старих гончатників яких я знав, знаю і поважаю.
Що відчуває гонча? Іноді після того як звір вийшов і гончі вернулись, стидно глянути їм у вічі бува. Але з таким же натхненням вони шукають та гонять і через хвилину, годину і на слідуючий день, коли вилазять з будки з побитими стирчаками ногами запухшими очима та порізаними в хлам носами і вухами. Та йне так просто підстати під гін колективу з 4-ох чоловік на таких площах очеретів. На рахунок пошарпати звіра то можу сказати ,в мене дві гончі взагалі звіра не тріпають підійшли понюхали добутого і пішли далі. А нарахунок сріляють і в нас на першому колі і з під лаптя ,я не з тих та і дуже рідко стріляють тому,що лис з 15 га очерету неспішить показувать носа. Особисто я вважаю такі постріли особливо коли поченаєш полювати з молодою гончою шкідливими це може добряче підпортити вязкість собаки. Хочу розповісти за полювання суботи . Після того як тільки гончі побудили лиса, він вискочив на канаву і став за 25 м від мене. Я не стріляв працювали молоді естонки хотів послухати і на другому колі я вполював тогож лиса за 15м від того місця де йго бачив перший раз. Отже, якщо вам принцеса Діана приготувала трофей то нікуди він не дінеться.



Микола, Ви СПРАВЖНІЙ КОЗАК!!!

Радий, що в ряди добавився, ще один дійсно ГОНЧАТНИК !!!

П.С.

Прошу вибачення у шанувальників творчості Павлова, а також Л.П. Сабанєєва:D:D;).
літератури цих творців під руками немає, але є відео з гарними словами іншого близького чоловіка до слова ГОНЧА .:)


Повністю все можна не дивитись, почніть із 17:20 хв.

Особливо БУДЬТЕ УВАЖНІ :rolleyes: на 18 : 15 хв.
 

huntumy

Зброяр
Микола, Ви СПРАВЖНІЙ КОЗАК!!!

Радий, що в ряди добавився, ще один дійсно ГОНЧАТНИК !!!

П.С.

Прошу вибачення у шанувальників творчості Павлова, а також Л.П. Сабанєєва:D:D;).
літератури цих творців під руками немає, але є відео з гарними словами іншого близького чоловіка до слова ГОНЧА .:)


Повністю все можна не дивитись, почніть із 17:20 хв.

Особливо БУДЬТЕ УВАЖНІ :rolleyes: на 18 : 15 хв.
О, себе побачив. :D
 

Северный

Мисливець
Лучше быть больным своими гончими по жизни,чем какой то другой болезнью.Болезнь охотничьими собаками,это одна из лучших болезней,которая способствует здоровью,получаешь от такой болезни массу удовольствия,и наслаждения.В отличии от других болезней,которым может быть подвергнут человеческий организм.
Блин, но иногда так допекут эти воспытанники, что может и Кондратий хватонуть. Бывает за одну охоту нервов уходит, что за неделю на роботе столько не потратиш.
 
Зверху