Пошук спільників для полювання

Статус
Закрита.

Александр1390

Мисливець
Добрий день! Шукаю людину яка навчить полюванню! Мисливцем став в цьому році! На руках маю гладкоствольну зброю 12к. Посвідчення мисливця, карточку добутої дичини(матроску), та членський квиток УТМР! Сам з Олевська, але працюю в Киеві! Є автомобіль 4×4! Можу приїхати в любу точку Житомирської і Київської обл!
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Добрий день! Шукаю людину яка навчить полюванню! Мисливцем став в цьому році! На руках маю гладкоствольну зброю 12к. Посвідчення мисливця, карточку добутої дичини(матроску), та членський квиток УТМР! Сам з Олевська, але працюю в Киеві! Є автомобіль 4×4! Можу приїхати в любу точку Житомирської і Київської обл!
Друже, тобі потрібно спочатку оприділитись з місцем полювання і купити туди відстрілку, а потім шукати там колектив, ти сам з такого району де мисливець мисливця поганяє, думаю що знайти однодумців в Олевську не є проблема, тим більше що маєш авто. Зайди до голови УТМР Олевська візьми пляшечку сорокаградусної щоб розмова легше йшла, думаю він та пристроїть тебе до якихось досвідчених дідів
 

ramin

Мисливець
пристроїть тебе до якихось досвідчених дідів
Ага,- яким ти н.х не треба ("Лишній рот - як ніж у спину"). Через зуби пару раз візьмуть на полювання, поставлять там, де, навіть на тих, хто з двох рук в дитинстві г..но їв - звір не біжить...Можу продовжувати із власного досвіду - надивився по всій області. Стара гвардія це п....ць. Краще кентуйся з такими як сам-ото буде колектив. ІМХО.
 

Александр1390

Мисливець
Ага,- яким ти н.х не треба ("Лишній рот - як ніж у спину"). Через зуби пару раз візьмуть на полювання, поставлять там, де, навіть на тих, хто з двох рук в дитинстві г..но їв - звір не біжить...Можу продовжувати із власного досвіду - надивився по всій області. Стара гвардія це п....ць. Краще кентуйся з такими як сам-ото буде колектив. ІМХО.
Вот и ходим за частую в трёх))) я, кум и кореш)))) за частую в пустую((( изредка что-то тащим домой(
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Ага,- яким ти н.х не треба ("Лишній рот - як ніж у спину"). Через зуби пару раз візьмуть на полювання, поставлять там, де, навіть на тих, хто з двох рук в дитинстві г..но їв - звір не біжить...Можу продовжувати із власного досвіду - надивився по всій області. Стара гвардія це п....ць. Краще кентуйся з такими як сам-ото буде колектив. ІМХО.
Попитка не питка, а вдруг і зростеться, в житті всяко буває
 
Статус
Закрита.
Зверху