Почетный член УООР

та не перегинай, людина робила багато для організації роботи, того й дали.
у нас в районі був мені відомий один почесний член (нині покійний), то в нього за якимось збігом і похресник прокурор обласного рівня і ніби на день народження так припіднесли в якості "легкого подхалімажу", стверджувати не берусь, але точно знаю, що особливо в розвиток організації не вклався, окрім того, як влаштовувати панські полювання та брати участь в застіллях після них, за шо потім був і вигнаний успішно з того панського колективу, коли нові халуї лизнули глібше.
то якби до того почесного члена примотати олівець скотчем - був би почесний член-кореспондент
Дякую! Вручав бувший голова Одеської облорганізації Жук С.К. Бо ця організація робила подання на отримання звання Почесного члена УТМР.
 
Та таки фальшиве! Руку Шуляр не жав, урочисто не вручав! А на значку - зовсім з економили :D Передали Новою поштою

Ось і підтвердження"
Нова пошта - доставка майбутнього!:D:D:D
Запрошували на урочисте вручення до Києва, але не мав можливості на цю дату прибути... :rolleyes:
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
та не перегинай, людина робила багато для організації роботи, того й дали.
у нас в районі був мені відомий один почесний член (нині покійний)
Я не перегинаю, а лише прикалуюся з Васильовича і з його помилки)))
Ти знав одного на весь район, а в мене, в забитому степному селі, їх почесних аж три було.... Одному бельгійку, мисливські документи і звання почесного вручили, як потім вияснилося , одним лотом! Перевіряв, років десять назад, компанію гусятників з обласного центру, укомплектовані були повністю! Крузери, Патролі, бенеллі, беретти,, горілка, шашлики і навіть сексуальні дівчата і всі почесні....
Так це тільки те, що я бачив своїми очима. Ти ще не знаєш, який був скандал у 80х. з цими корочками, навіть керівництву УТМР прийшлася вибріхуватися....
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Одному бельгійку, мисливські документи і звання почесного вручили, як потім вияснилося , одним лотом!
ну "гуляти то вже гуляти", "роздайся море - гімно пливе!".
Крузери, Патролі, бенеллі, беретти,, горілка, шашлики і навіть сексуальні дівчата і всі почесні....
геть курви? всі панські кумпанії якісь однакові креативу - 0 - от саме починаючи з крузаків і патролів підготованих, і закінчуючи повальною п'янкою, після якої не поможе навіть сповідь і шіть прочитаних "отченашів" + проспіване "Але сила покаяння, то є сила то є люкс" :)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Пропоную також в темі виставляти матеріали про наших Почесних членів УТМР - хто про яких щось знає: і гарне, і не дуже!
Знайомтесь - Валерій Мельник, чудова людина і прекрасний автор мисливської літератури.
Ця книга вже давно в моїй мисливській бібліотеці, фактично з моменту видання: настанови, роздуми, оповідання, спогади письменника.
IMG_20230315_122739_compress26.jpg
IMG_20230315_122638_compress31.jpg
IMG_20230315_122757_compress87.jpg
IMG_20230315_122833_compress49.jpg
 
Зверху