Пособие: "Ремонт охотничьего оружия".

Статус
Закрита.

Охотник77

Снайпер
І за ремонт сучасної полуавтоматичної зброї теж є інформація. Питання до тих хто читав?
 

Altay1972

Снайпер
Степанович 2, дивіться приватні повідомлення.
Все отримав. Ще раз вдячний.
Так кинули бы ссылку сюда на всех, всем интересно, книга не торгуется - цену не испортите, а так вроде как только Степанович2 лицом вышел...
 

Степанович 2

Снайпер
Я розумію, що всі бажаючі її електронкою отримали.
А відносно посилання, на загальний огляд, то, думаю, HOWA пояснить сам, при бажанні ...а до мого лиця нічого придивлятить чи на нього показувати ;)
 

HOWA

Слідопит
Так кинули бы ссылку сюда на всех, всем интересно, книга не торгуется - цену не испортите, а так вроде как только Степанович2 лицом вышел...
Пока книга не уехала к новому владельцу я не имел права (на мой взгляд), 1-е; выкладывать электронную версию сюда. 2-е; существуют авторские права и подставлять форум, думаю то же не верно; 3-е; ссылки у меня нет, она книга, у меня в электронном виде, формат pdf.(купил когда-то, но продавать не продаю, а подарить через личку пож-ста). Так устроит? Без обид.
 

Винтик

Мисливець
І за ремонт сучасної полуавтоматичної зброї теж є інформація. Питання до тих хто читав?
ВВВ там відсутні, але є роз'яснення принципової схеми праці механіки. Доречі цілковито зрозуміло для всіх.
 
Статус
Закрита.
Зверху