Послуги для мисливців

Max 4

Новачок
Я не є користувачем, я звичайний мисливець, який багато років "жив" в угіддях. Я не туристична компанія, я просто готовий продати гарне полювання, яке підготую як для себе, використовуючи свої досвід та вміння. Полювання проводиться згідно до законодавства. В полюванні ніколи не можна давати 100% гарантії, я даю 70. Полювання це насамперед спілкування та поєднання з природою, тож задоволення отримаєте однозначно. Також додам, що готовий прийняти компанії до 3-х чоловік, ну як виняток 4(якщо дозволятиме місце проведення полювання). На гуску 1-2 мисливця. Більше, то вже балаган, а не полювання. З повагою до всіх!
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

gaudi

Слідопит
Я не є користувачем, я звичайний мисливець, який багато років "жив" в угіддях. Я не туристична компанія, я просто готовий продати гарне полювання, яке підготую як для себе, використовуючи свої досвід та вміння. Полювання проводиться згідно до законодавства. В полюванні ніколи не можна давати 100% гарантії, я даю 70. Полювання це насамперед спілкування та поєднання з природою, тож задоволення отримаєте однозначно. Також додам, що готовий прийняти компанії до 3-х чоловік, ну як виняток 4(якщо дозволятиме місце проведення полювання). На гуску 1-2 мисливця. Більше, то вже балаган, а не полювання. З повагою до всіх!
а в разі неуспішного полювання ви відшкодовуете витрати мисливця.....
 

starvin

Мисливець
а в разі неуспішного полювання ви відшкодовуете витрати мисливця.....
У випадку коли дичина була двічі "виставлена під постріл", а мисливець хибив кожного разу, то за кожен наступний постріл він сплачує "штраф". Якось так...
 
У випадку коли дичина була двічі "виставлена під постріл", а мисливець хибив кожного разу, то за кожен наступний постріл він сплачує "штраф". Якось так...
Це коли полюєте по контракту!)))....А тут йде мова про пернату дичину а не копитних...почитайте уважно!
 

starvin

Мисливець
Та я прекрасно це розумію. І про контракт знаю. Але коли пишуть, що в результаті неуспішного полювання потрібно відшкодувати збитки мисливцю, то потрібно уточнити декілька моментів "неуспішності". Перший варіант: мисливця водять по угіддях де передбачувано немає дичини (як наприклад буває на окремих полюваннях на "копито"). Висновок- інформація швидко набуде розголосу і в такі угіддя на полювання нікого калачем не заманиш. Другий варіант: мисливець "безбожно мазає". Висновок: надавач послуг має утримувати в підсобному господарстві достатню кількість гусей, качок, свиней, аби мисливець не поїхав додому без трофею :D
Інші варіанти поки не розглядаю.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Я не є користувачем, я звичайний мисливець, який багато років "жив" в угіддях. Я не туристична компанія, я просто готовий продати гарне полювання, яке підготую як для себе, використовуючи свої досвід та вміння. Полювання проводиться згідно до законодавства. В полюванні ніколи не можна давати 100% гарантії, я даю 70. Полювання це насамперед спілкування та поєднання з природою, тож задоволення отримаєте однозначно. Також додам, що готовий прийняти компанії до 3-х чоловік, ну як виняток 4(якщо дозволятиме місце проведення полювання). На гуску 1-2 мисливця. Більше, то вже балаган, а не полювання. З повагою до всіх!
какой район херсонской области? Транспорт по месту?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
надання таких послуг - торгівля повітрям чи мильними бульбашками. коли кажуть "у нас є перепел", "У нас є голуб, качка і т.д" - у нас - це вдома в загорожі, в природі все не так. вчора я був на горосі - голуба повно, сьогодні - пролетіли 2 штучки високо. так голуб є чи немає??? теоретично - Є, практично - як повезе. а що як на розвідці качка була, а коли привіз клієнтів - а там вже інші мисливці заїхали і розполохали? приїхав колись на став з дикими гусьми, питаю аборигена: "Як летять? і в скільки?", чесно відповідає - "Летять там і там в такий час". стою, чекаю. гуси на воді є - я їх згори бачу. приходить назначений час - і диво!!! гуси сидять на воді... проходить ще година - сидять, гелгочуть. так мені там і смеркло... ніхто нікуди не полетів. а вчора справді летіли, і там де мені сказали бути.
коротше, гарантія успіху під час полювання - НАЇДАЛОВО! (якшо хочте змініть одну літеру).
 

Max 4

Новачок
надання таких послуг - торгівля повітрям чи мильними бульбашками. коли кажуть "у нас є перепел", "У нас є голуб, качка і т.д" - у нас - це вдома в загорожі, в природі все не так. вчора я був на горосі - голуба повно, сьогодні - пролетіли 2 штучки високо. так голуб є чи немає??? теоретично - Є, практично - як повезе. а що як на розвідці качка була, а коли привіз клієнтів - а там вже інші мисливці заїхали і розполохали? приїхав колись на став з дикими гусьми, питаю аборигена: "Як летять? і в скільки?", чесно відповідає - "Летять там і там в такий час". стою, чекаю. гуси на воді є - я їх згори бачу. приходить назначений час - і диво!!! гуси сидять на воді... проходить ще година - сидять, гелгочуть. так мені там і смеркло... ніхто нікуди не полетів. а вчора справді летіли, і там де мені сказали бути.
коротше, гарантія успіху під час полювання - НАЇДАЛОВО! (якшо хочте змініть одну літеру).
Дещо з вами не згоден. Це торгівля працею, часом та досвідом набутим за роки спостережень та набитими "гулями" на лобі. Щоб гарно полювати на пернату, мало розуміти де, що, коли, і як. Ще треба витратити багато часу та коштів на розвідку безпосередньо перед полюванням.
 

Max 4

Новачок
хоча б від запису. а про дні і ночі я теж багато розповісти можу, як і більшість форумчан.
Запис зроблений якщо не помиляюсь, на початку 2000-х, як тільки дозволив вік). PS. Знаю багато мисливців з 40 роками стажу, і які бувають на полюванні не більше 5 разів за сезон. Так що, запис цей, в нашому випадку нічого не значить.
 
Зверху