Посилка з Канади.

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Вітаю друзі.
Скажіть чи можна по закону(Канади) прислати з Канади в Україну мисливський оптичний приціл? Хто з цим мав справу, скажіть що робити ?
Дякую.
 

1.11

Слідопит
Тут треба роздяляти на: ккпівля і доставка.

Доставка: З Канади не має рестрикцій. Вся проблема з перевізником. Нова Пошта, міст експресс, DHL відмовлять. Залишається пошта Канади і далі Укрпошта. На Укрпошті буде проведена експертиза на предмет товару подвійного призначення. Це займе до 2-х місяців.

Купівля: 99% Продавців самі не хочуть щось відправляти напряму в Україну, навіть, якщо бачать, що гроші зайшли з України, то повертають назад, про що повідомляється на сайті Продавця. Взагалі, перед купівлею краще списатися з Продавцем і все чесно запитати.
 

XXL

Снайпер

Androsh

Слідопит
Добре. А якщо, скажемо, під час візиту до Канади або США самому придбати подібне та привезти в Україну? То які можуть бути проблеми на кордоні та ін.?
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Добре. А якщо, скажемо, під час візиту до Канади або США самому придбати подібне та привезти в Україну? То які можуть бути проблеми на кордоні та ін.?
Самому (або хтось) немає проблем привезти, мене цікавить якщо мій друг піде в магазин в Канаді, купить приціл і відправить мені - чи це законно з точки зору Канади, бо наскільки мені відомо що ні, от в чому справа.
 

1.11

Слідопит
Добре. А якщо, скажемо, під час візиту до Канади або США самому придбати подібне та привезти в Україну? То які можуть бути проблеми на кордоні та ін.?
З США - нереально. Канада - 50/50. Головне пройти митницю Канада - чи будете декларувати?
 
Останнє редагування:

1.11

Слідопит
Самому (або хтось) немає проблем привезти, мене цікавить якщо мій друг піде в магазин в Канаді, купить приціл і відправить мені - чи це законно з точки зору Канади, бо наскільки мені відомо що ні, от в чому справа.
В тому і справа, що Ви "...наскільки мені відомо...". Бла-бла-бла. Ви в тему вникаєте? Що Ви розумієте під "Відправити"?
 

1.11

Слідопит
Самому (або хтось) немає проблем...
Ви серьозно??? На початку, Вам треба буде довести СБУ, що везете товар не для ворога. 100%, що НЕ доведете.
З 20 квітня 2022 р. є розпорядження СБУ про ліквідацію каналів постачання фізичними особами в т.ч. і волонтерами. Поставки тільки Юридичними особами.
 
Зверху