Порох NobelSPORT

huntumy

Зброяр
С цилиндра не пробовали?
У меня с цилиндра подкалибер и калиберные летят отлично. Правда которы по природе своей должны лететь.
 

ANUNNAKI

Мисливець
С цилиндра не пробовали?
У меня с цилиндра подкалибер и калиберные летят отлично. Правда которы по природе своей должны лететь.
На бельмонте цилиндра нет, (я брал бельмонте 1 с минимальной комплектацией, там был только поличок в комплекте) самое широкое сужение что есть это кикс 0.33, пробовал, из 0.63 лучше полетела, именно на 206-с 1.75. Что скажите про такую навеску? допустима для пули?
 

ATIS

Снайпер
Вважаю що 206s 1.75 під кулю, дало високу швидкість, цікаво було б поміряти, а це гарно стабілізувало кулю в польоті, а від цього і гарний результат. А0 скільки сипали під неї?
 

китай

Слідопит
Друзья такая ситуация! Не так давно снарядил на разных порохах пулю Locatelli 32 грамма, сужение кикс 0.63 (серия XF) на разных порохах, все делал на быструю руку точные навески не помню где-то есть записано, вообщем полетела как и все пули летят с гладкоствола ничего особенного, ждал что на А-0 хорошо полетит, но может не та навеска хз. Но, точно запомнилась одна навеска это 206-с 1.75 пороха капсюль 686. На 45 метров летит прямо в центр пуля - в пулю как из карабина, был приятно удивлен почему именно на 206-с получились такие хорошие результаты. Следовательно вопрос: знаю что 206-с не совсем пулевой порох, можно ли по такому рецепту и на таком порохе снаряжать эту пулю 32гр? Из наблюдений гильзу и капсюль не поддуло, отдача нормальная. Что там приблизительно по скорости и давлению может кто-то знает? может кто-то отстреливал и есть рецепт? на выходных есть лицензия на копытных, думал снарядить десяток, и вот думаю как быть...
Також користуюсь такоюж кулею , летить чудово , але споряджав на іншому порошку , я думаю , що ця куля полетить класно на багатьох порохах .
Звичайно споряджати по тому рецепту що і споряджали , раз летить чітко , мабуть Ви підібрали ідеально кульовий патрон до свого ствола , хоч і спонтанно , але так часто і буває .
Зберіть ще три таких набої і зробіть контрольний відстріл , як що все О’кей , то нічого не змінюйте .
 

ANUNNAKI

Мисливець
Вважаю що 206s 1.75 під кулю, дало високу швидкість, цікаво було б поміряти, а це гарно стабілізувало кулю в польоті, а від цього і гарний результат. А0 скільки сипали під неї?
Чесно точно не пам'ятаю, але здається 1.95 чи 1.9. Хотів ще спробувати 2 гр і 2.05, але подумав що почну з 1.95 (має вистачити) а там будем бачити. На А-0 теж непогано полетіла, але не було такої кучності і точності як на 206-с, тому я більш переживав за те чи адекватно взагалі з 206 споряджати кулю. Споряджу якось на різних порохах ще раз цю кулю і проведу нормальний тест. Да теж було б цікаво поміряти швидкість на 1.75 206-с, як відтріляю ще раз то подивлюсь більш уважно на гільзи і капсуль. А взагалі треба купляти хрон - картина буде більш зрозуміла.
 
Останнє редагування:

ANUNNAKI

Мисливець
Також користуюсь такоюж кулею , летить чудово , але споряджав на іншому порошку , я думаю , що ця куля полетить класно на багатьох порохах .
Звичайно споряджати по тому рецепту що і споряджали , раз летить чітко , мабуть Ви підібрали ідеально кульовий патрон до свого ствола , хоч і спонтанно , але так часто і буває .
Зберіть ще три таких набої і зробіть контрольний відстріл , як що все О’кей , то нічого не змінюйте .
Обов'язково якось проведу нормальний тест, можливо дійсно підібрав кулю саме під свій ствол і звуження. Стріляли ще з МР-153 (полічок) теж норм полетіла але нічого надзвичайного, треба експерементувати. А Ви по якому рецепту ії споряджаєте?
 

китай

Слідопит
Обов'язково якось проведу нормальний тест, можливо дійсно підібрав кулю саме під свій ствол і звуження. Стріляли ще з МР-153 (полічок) теж норм полетіла але нічого надзвичайного, треба експерементувати. А Ви по якому рецепту ії споряджаєте?
Порох БіПі ф2-32 1,8 гр. гільза нова , прозора також італійського виготовлення , капсуль сх 2000 кулю на порох , обтюрація хороша , закрутка глибока , стріляв також з 0,5 чока , відстань 50м. три кулі прилетіли чітко по центру, в радіус 10см. стріляв правда з упору , робив три підходи по три постріли все чітко, як би знав що пригодиться , зберіг би папір .
На жаль порох біпішний вже закінчується і якщо не придбаю ще , то прийдеться шукати інший рецепт .
 

ATIS

Снайпер
А я від споряджання куль відмовився, неблагодарне діло:). Заводські літають суперово, дешевше виходить;)
 

ldkukr

Снайпер
Locatelli 32 грамма, сужение кикс 0.63 (серия XF) на разных порохах, все делал на быструю руку точные навески не помню где-то есть записано,
Пуля для меня осталась не понятой, 32г. на А0 1,8- 1.85 сх2000. Лучшая куча с 0,25
Правда виде чужой отстрел на 1,75 тоже красиво. Скорость 410+5.
Посмотрите таблицы гуаланди с пулей на 32г, все для неё подходит. ;)
Туземцы собирают на двухосновных Тексане и сипене. На МВ36. На сиарме был рецепт, посмотрите.
На 206с можно 1,8 на 688. Поджим должен быть 2-3 мм не больше. Там амортизатора ход большой.
 

китай

Слідопит
А я від споряджання куль відмовився, неблагодарне діло:). Заводські літають суперово, дешевше виходить;)
Кулі ще споряджаю , мені ще це пока цікаво , а от від картечі відмовився повністю , як і від спорядження , так і від покупних , не люблю картеч і не признаю .
 

huntumy

Зброяр
На бельмонте цилиндра нет, (я брал бельмонте 1 с минимальной комплектацией, там был только поличок в комплекте) самое широкое сужение что есть это кикс 0.33, пробовал, из 0.63 лучше полетела, именно на 206-с 1.75. Что скажите про такую навеску? допустима для пули?
Стрелял полева 3 с такой навеской. Выстрел по крепче чем с 32гр дроби. Но тогда и 206с был другой не тот что сейчас.
Много чего стрелял и снаряжал другим уже всего и не вспомню.
Пробуйте что Вам подходит.
Сам стараюсь не придерживаться каких либо рецептов. Как хотим так и снаряжаем. Пуля капризнее дроби. Что одному подошло, другого может не устроить.
Сегодня буду снаряжать стальные пули на Диане А1 1,8гр. Пуля 28гр.
 
Товариші привіт,перечитав всю тему і слідкую постійно,але так і не вияснив для себе яка навіска саме краще відійде під НС206с на 32г,дякую, можна навіть рецепт патрона?
 

Копатыч

Зброяр
,але так і не вияснив для себе яка навіска саме краще відійде під НС206с на 32г,

плохо "читали" .....
уже сказано - пересказано, рассказано ...... то что "хорошо" для моего ствола, совершенно может "НЕ подойти", для вашего ......
рецептов отстрела, немеряно, в этой теме ..... Уважаемый комрад oms, провел кучу отстрелов, как по "скорости", так и по "куче" ..... найдите, все есть ... ( я выписал себе на "листочек" ) ....... снаряжаете по 3 ( 5 ) патронов, с шагом 0.5 и вперед, отстрел, лист бумаги 1 м /1 м, подбираете под свой ствол и ..... получаете удовольствие :oops::oops::p:p:p:D:D:D:D
не забывая, о том, что есть "старый", а есть"новый" Нобель спорт 206 S ........
да, голова "кипит" .... но маємо, те, що маємо ........:D:D:D:p:p:p:p:p:p
чуть не забыл .... скоро с "фонариком" по Форуму будем лазать :eek::eek::confused::confused:o_Oo_Oo_O .... сюда загляните ....https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/206s-не-співпадає-навіска-на-сайті.85484/#post-955602
 

Гобой

Снайпер
Товариші привіт,перечитав всю тему і слідкую постійно,але так і не вияснив для себе яка навіска саме краще відійде під НС206с на 32г,дякую, можна навіть рецепт патрона?
Я снаряжаю на лето 1,65х32 ПК и 686, 1,7 зимма обтюратор ровно , войлок+стакан для дроби. Это все под звезду с докаткой на омв.
Стреляю 206s. Порох покупал у Влада, это очень важно. Как поведет себя новый "официал"? НАДО ПРОБОВАТЬ.
 

Вова!!!

Снайпер
Давно хотелось попробовать 206v в 16 к. Гильза бу обрезанная до 65 мм . , 686 , 1.25/24 #5 , картон 3 мм., один двп + 2 мм. пробки , стаканчик , картон 0.5 мм. , закрутка . Д.С. 1.0 . 35 м. , резкость , скорость не проверял . С #7 думаю ,будет неплохой патрон . Мишень 600/900 .
IMG_20191101_085220.jpg
 

ANUNNAKI

Мисливець
А я від споряджання куль відмовився, неблагодарне діло:). Заводські літають суперово, дешевше виходить;)
Я теж до цього йду... Що стосуюється заводсьских кульових, то навіть Таховскі кулі дуже і дуже непогані і по норм ціні, що не скажеш про іхні дробові патрони. Локателлі давно валялись в сейфі, вирішив спробувати, трошки заспокоїти ностальгію.
Бреннеке ротвайль у багатьох летить гарно
У мене теж летіла непогано, але давно не бачив в магазинах бреннеке саме в збріці від Ротвейла.
Основна куля. Гарно ще летять Карат і Торнадо від Тахо, а цінааааа.....:rolleyes:
Ось це так співпало! я відстріляв фактично всі кулі від ТАХО, самий класний результат кучність - точність дали як раз кулі торнадо і карат (хе-х! пам'ятаю брав участь у створенні назви для цієї кулі (яка зараз торнадо),коли ії розробляли, ще отримав приз від ТАХО за оригінальні пропозиції та варіанти щодо ії назви). Залишилось спробувати діаболо спін К, цю ще не відстрілював.
 
Зверху