Порох ТАХО

ATIS

Снайпер
Не знаю як теперішні партії, але крайній сsb2 який я мав, вроді 2017 року, не дуже працював з такими рекомендаціями......
 

hnat

Мисливець
Перед новым годом на их сайте и банках соответсвенно было 1,9х32. Или мне банку с датой покупки сфотографировать?
Відколи тахо почав продавати максамовські порохи, на банках csb2 були рекомендації від заводу і від тахо. Відповідно 1,85/36, та 1,9/32.
 

hnat

Мисливець
На рахунок банки, можливо, помиляюся, але в каталозі точно було.
 

Вкладення

Dedushka

Снайпер
Відколи тахо почав продавати максамовські порохи, на банках csb2 були рекомендації від заводу і від тахо. Відповідно 1,85/36, та 1,9/32.
Не могу так и понять, почему на 1,85 / 36 а на 1,9 / 32. На резкость боя разве такая навеска не повлияла 1,85/ 36?
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Що я хочу вам друзі сказати...Мені так особисто здається,що отой самий перший рожевий порох ТАХО маленькими круглячками був самий найкращій!Я так до речі й досі не дізнався,яке правильне маркування має сами перший рожевий порох...
 

ATIS

Снайпер
Що я хочу вам друзі сказати...Мені так особисто здається,що отой самий перший рожевий порох ТАХО маленькими круглячками був самий найкращій!Я так до речі й досі не дізнався,яке правильне маркування має сами перший рожевий порох...
Маю ще баночку такого. ;) скоро піде в роботу....:)
 

huntumy

Зброяр
Що я хочу вам друзі сказати...Мені так особисто здається,що отой самий перший рожевий порох ТАХО маленькими круглячками був самий найкращій!
Не тільки Вам так здається. Кажуть він тільки колір змінив. Не знаю, можливо, але його бойові якості не ті що були у рожевого. Нового, сірого сsb2 відстріляв лише одну банку. Не скажу, що поганий але і не той рожевий. Потім з'явився 206s і за сsb2 забув.
 

ATIS

Снайпер
Не тільки Вам так здається. Кажуть він тільки колір змінив. Не знаю, можливо, але його бойові якості не ті що були у рожевого. Нового, сірого сsb2 відстріляв лише одну банку. Не скажу, що поганий але і не той рожевий. Потім з'явився 206s і за сsb2 забув.
Віталій, рожевий як споряджав?
 

ATIS

Снайпер
1,9/32 пк зірка літо, і 2/32 пк зірка зима.
В мене товариш, який мені презентував баночку рожевого, теж 1.9 × 32 споряджає. Але багато читав що 1.85 × 34 теж не погані результати показував...
Я пару раз відстрілював, щось не добився чогось нормального. Приїде шріт, ще спробую.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Зверху