Порох ТАХО

скс-45

Мисливець
А у меня D20 из последних партий очень хорошо работает на навеске 1,5/32 с капсулем средней мощности. V2,5 - 385 м/с. Куча отличная
 

Корнилов

Снайпер
У меня D20 с навеской 1,55-1,57/32 хорошо работает при +30. С7 при жаре у меня с фикс. чока 1,0мм дает окна в осыпи. А при температуре от +20 и ниже с С7 проблем нет.
П.С. А1 затарился, но еще не пристрелял. Но должОн быть очень хорош.
Не знаю, в мене D 20 гарно працював і при 0,але зараз, повністю перейшов на 206 V (перо) сподобалось більше,хоч і 28г. шроту.
 

Корнилов

Снайпер
А у меня D20 из последних партий очень хорошо работает на навеске 1,5/32 с капсулем средней мощности. V2,5 - 385 м/с. Куча отличная
Не знаю, 1.50 і 1.53 ,в мене геть не пішло,а ось 1.55 1.57 чудово!
 

китай

Слідопит
І ще важливо , заряджає гільзу капсулем cx2000 або fiocchi 616 чи підходять ці пороха під ці потужні капсуля?
 

китай

Слідопит
Взагалі під 32 грами візьміть GM3, якщо звісно знайдете в магазинах, бо в нас його вже немає. З весни обіцяють завезти. З всіх перечислених вище, він мені найкращий.;)
А що це за порох , якого бренду , хто його виготовляє , можна більше інформації ? А ще б краще фото тари побачити як що це можливо, дякую.
 

ATIS

Снайпер
А що це за порох , якого бренду , хто його виготовляє , можна більше інформації ? А ще б краще фото тари побачити як що це можливо, дякую.
Це виробник NS, зайдіть на сайт. Тара також як і в А1, С7 і.т.д.
 

Lex12310

Мисливець
Кому как, мне D20 не пошёл вообще, прошлое открытие, снарядил в новые таховские гильзы 1.53 на 32, капсуль g1000, писец, лягалось так, что зубы клацали, и гильзу дуло затвор донце вырывал...разобрал все оставшиеся, с навеской пороха было все ок.
 

ATIS

Снайпер
Кому как, мне D20 не пошёл вообще, прошлое открытие, снарядил в новые таховские гильзы 1.53 на 32, капсуль g1000, писец, лягалось так, что зубы клацали, и гильзу дуло затвор донце вырывал...разобрал все оставшиеся, с навеской пороха было все ок.
Може це через g1000, ним в мене була завжди вища швидкість ніж з іншими. Рахую його потужнішим ніж 688. Віддачу теж збільшував.
 

скс-45

Мисливець
Кому как, мне D20 не пошёл вообще, прошлое открытие, снарядил в новые таховские гильзы 1.53 на 32, капсуль g1000, писец, лягалось так, что зубы клацали, и гильзу дуло затвор донце вырывал...разобрал все оставшиеся, с навеской пороха было все ок.
Вот почему я стал его сыпать 1,5/32 и все стало нормально. Говорите лягалось, а Вы попробуйте рекомендуемую на официальном сайте нобеля навеску 1,65/32! Думаю Вам "понравится"!!!
 

Lex12310

Мисливець
Вот почему я стал его сыпать 1,5/32 и все стало нормально. Говорите лягалось, а Вы попробуйте рекомендуемую на официальном сайте нобеля навеску 1,65/32! Думаю Вам "понравится"!!!
Имел я в виду тот D20, я для своего ружья 3 пороха выбрал С7-32гр., А0-40гр., и 206v-28гр. 206s не пошёл, Тахо, ну не понравился он мне, не знаю от чего, но как то не то... А1 не пробовал, да и нет желания, отзывы разные..
 

Lex12310

Мисливець
Може це через g1000, ним в мене була завжди вища швидкість ніж з іншими. Рахую його потужнішим ніж 688. Віддачу теж збільшував.
Хрен его знает, на С7 на 1.58/32 все гуд, осыпь норм, и резкость 3 диаметра.. У Тахо, 1.85/32 резкость ничего была, а вот куча хрень
 
Зверху