Порох ТАХО

huntumy

Зброяр
Дакую.Спершу думаю в сапсані дам команду хай привезуть.Буду переходити наC7l.
Считаю не нужно никуда переходить. По крайней мере скучно стрелять одним порохом. В наличии должны быть все которые можно купить.
Поверьте, у меня на пристрелку уходит очень редко более 1 патрона.
Все конечно же имхо.
 

василь довжик

Слідопит
Считаю не нужно никуда переходить. По крайней мере скучно стрелять одним порохом. В наличии должны быть все которые можно купить.
Поверьте, у меня на пристрелку уходит очень редко более 1 патрона.
Все конечно же имхо.
Так звичайно тахо до мінусової супер працює.Але зналиб ви скільки я пройшов,поки створив на Тахо патрон той що мене задовольнив по всіх параметрах.І якщо переходити на порох який краще в сиру і морозяну погоду працює,навіщо тоді другий.Це потом не розбериха це той порох а це той.Ні як намене схему підібрав ,запрацювала,все.Ні яких нарікань,що патрон отсирів чи ще щось.Промазав,відпрацював на помилкою і так далі до стабільності.З.Пв.
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
.Але зналиб ви скільки я пройшов,поки створив на Тахо патрон той що мене задовольнив по всіх параметрах.І .
Добрый день РЕЦЕПТОМ патрона ( навеска, пыжи, масса дроби,вид закрутки) и ПАРАМЕТРЫ( кучность ,резкость ) можно поделится?
Может кому то будет ещё полезно!
С ув!
 

василь довжик

Слідопит
Добрый день РЕЦЕПТОМ патрона ( навеска, пыжи, масса дроби,вид закрутки) и ПАРАМЕТРЫ( кучность ,резкость ) можно поделится?
Может кому то будет ещё полезно!
С ув!
Все просто.Тахо1,85/Рівенський обратор/пропковий 1см/двп по підбору висоти/36 грам свинцю.Зірка на станку лі і докрутка .Я користуюсь нео-12,закрутив 0,5 і все для себе тему про змінні чоки закрив.Осип рівномірна.Кучність тут залежить яка рушниця(маю на увазі з постояними чоками)або які вкручені чоки.
 

василь довжик

Слідопит
Якщо промах .то до чого тут вина патрона.?!?:).
Морозець за 10 градусів.Патрон на поросі Тахо.Зайчик вискакує метрів 20.Постріл уже 35-40.Пух летить і зайчик без перешкод прямує собі як ні в чім не бувало.Метрів 500 по сліду ані краплі ані виляння.Може вам ще розповісти про дощик?:).
 

ТАР

Снайпер
На моей практике только один раз был пшик на порохе Тахо, было 6 лет назад. Много снега, мороз -20, с утра и до позднего вечера гоняли лес , зверь лежал очень плотно! Ни одного выхода кабана... даже не удалось увидеть козу. Но в последнем загоне я услышал работы собак после- выстрел но собаки продолжали гнать в мою сторону, немного времени вылетает лиса, времени перезаредить ружье небыло поэтому попробовал ударить пулей. Проводка, жму на спуск-выстрел, но вместе "бах" прозвучал "пшик". Я до тех пор пока не посмотрел видео с отстрелом при минус думал что неправильно снарядил патрон.
 

kef

Зброяр
Морозець за 10 градусів.Патрон на поросі Тахо.Зайчик вискакує метрів 20.Постріл уже 35-40.Пух летить і зайчик без перешкод прямує собі як ні в чім не бувало.Метрів 500 по сліду ані краплі ані виляння.Може вам ще розповісти про дощик?:).
А що кількість пуху можна рахувати як різкість чи промах !?!?
 

kef

Зброяр
На моей практике только один раз был пшик на порохе Тахо, было 6 лет назад. Много снега, мороз -20, с утра и до позднего вечера гоняли лес , зверь лежал очень плотно! Ни одного выхода кабана... даже не удалось увидеть козу. Но в последнем загоне я услышал работы собак после- выстрел но собаки продолжали гнать в мою сторону, немного времени вылетает лиса, времени перезаредить ружье небыло поэтому попробовал ударить пулей. Проводка, жму на спуск-выстрел, но вместе "бах" прозвучал "пшик". Я до тех пор пока не посмотрел видео с отстрелом при минус думал что неправильно снарядил патрон.
Це не є причина в поросі Тахо.Я полював раніше як осінню так і зимою при мінусовій температурі.
Осічка чи пшик може бути по вині капсуля. та комплектуючих.
Жодного разу набої мене не підвели спорядженні даним порохом.
Як і не пристижними марками. КРУК чи СІЛЬВЕР..
Тахо добрий порох.Тільки ціна. для максама трохи зависока для простих мисливців.
 

ТАР

Снайпер
Це не є причина в поросі Тахо.Я полював раніше як осінню так і зимою при мінусовій температурі.
Осічка чи пшик може бути по вині капсуля. та комплектуючих.
Жодного разу набої мене не підвели спорядженні даним порохом.
Як і не пристижними марками. КРУК чи СІЛЬВЕР..
Тахо добрий порох.Тільки ціна. для максама трохи зависока для простих мисливців.
Я не заряджаю по одному патрону, таким методом патронів було споряджено біля десяти штук і всі останні відстріляли штатно. Якщо на те пішло то хочу сказати,що при" - "також вдома не сиджу, але -20 .буває дуже рідко в моєму випадку нарахую разів 2, а решта від -1 до -13максимум, в більшості випадків це -4 -6. при таких температурах за порохом ніяких змін не помітив, але для себе вирішив,що для більш серйозних морозів цей порох сипати не буду.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
"А ларчик просто открывался..."
Всего-то и стоило, что:
- убедиться, что "серый" ТАХО - это уже CSB 1, а не 2
- сделать патрон по рекомендованной заводом рецептуре (КВ, правда, СХ 2000)
В результате: шиииикарная равномерность, в серии из 5 V0 408 м/с с дельтой 3 м/с.
Резюме: мне нужно больше читать...
 

Вкладення

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Интересно..
А на заводе знают об этом.. а то раньше всё стабильно орали, что у них 2-й..
А на самом Максаме такое пишут:
IMG_20190316_174411.jpg
 

SILVER-90

Мисливець
Для почитателей МАКСАМА имеется такая картинка с названием Украины (http://www.maxam.net/ru/outdoors_worldwide).
2018-07-23_120244.jpg

с полгода назад ещё писал им на почту и в ФБ, ответа нет, может, у кого есть рабочие контакты?
 

Stanislav Fursa

Снайпер
Для почитателей МАКСАМА имеется такая картинка с названием Украины (http://www.maxam.net/ru/outdoors_worldwide).
Переглянути вкладення 462540
с полгода назад ещё писал им на почту и в ФБ, ответа нет, может, у кого есть рабочие контакты?
Я думаю, що можна звернутись на ТАХО.
Може і не дадуть дані (чи відповідь) но шанс, є шанс.. ТАХОвці ж співробітничають з Максамом.
 

ldkukr

Снайпер
у кого есть рабочие контакты?
Hall 1 / 1-326, IWA OutdoorClassics 2019. Exhibition Centre, 90471 Nürnberg, Germany.
Можете попробовать в следующем году.:rolleyes: :D. Это самый дешевый вариант встретиться со всеми производителями в одном месте, там и Нобель тоже есть. ;). Тока вам дорого....

П.С. Вот читаю ваш пост и вспоминаю М. Жванецкого:
Эпиграф!
Я так рад, что своей жизнью подтверждаю чью-то теорию.
...
— Машина ворована?
— Вот чек.
— Занавески ворованы?
— Чек.
— То воровано? Это воровано?
— Чек.
Всё. Крыть нечем. Хочется крыть, а нечем.
...
Некоторые издеваются:
— Справки — это всё, что ты накопил к старости?
— Всё! Причём это копии, а оригиналы закопаны в таком месте!
...
— А где вас искать после вашей внезапной кончины, которая произойдёт внезапно, в ночь с 14 февраля на 12 декабря?
— (улица, дом, этаж), копать под кухней. Внизу буду я со всеми документами.
...
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Зверху