Порох ТАХО

krotigor

Новачок
-17 на Черкашині кінець січня зайці падали 1,7 порох csb2 дроб 2 номер 31грам без контейнера капсуль італія g1000. два пижа древесто волокнисті 12мм під зірку прокладка бумажна сам вибиваю (Батько ще користувався ) між пижами теж прокладка тонка та перед дробью прокладка й на дріб прокладка прокладки тому що навіска дробі 31 грам
 

krotigor

Новачок
Мушу Вас розчарувати...
g1000 - це не Італія...
я в курсі це ШВИДКІСТЬ ЗАПАЛЮВАННЯ КАПСУЛЯ я купую в магазині що поблизу 2000х не було тама і колір мае значення на еврокапсулі не буду розписувать можете самі поцікавитись в неті що воно означае
 

ATIS

Снайпер
я в курсі це ШВИДКІСТЬ ЗАПАЛЮВАННЯ КАПСУЛЯ я купую в магазині що поблизу 2000х не було тама і колір мае значення на еврокапсулі не буду розписувать можете самі поцікавитись в неті що воно означае
Igor21 вам підказав що це не італійський капсуль, а іспанський......
А що ви мали на увазі за швидкість запалювання?
 
Останнє редагування:

huntumy

Зброяр
Забігав на хвилинку у себе в місті в магазин. PSB+2SP був в наявності. З PSB+1 не фартонуло.
 

Dedushka

Снайпер
Лет 7-10 назад,попались мне 12 патроны фирмы ТАХО
с надписью Олимп-24 в белой гильза др № 9 . Отдал один знакомый
после поездки на стенд. Я взял их на охоту по горлице.
На той охоте в руках у меня был ТОЗ-54 , 12 кал, с каналом
стволов 18.5 мм и чоками 0.9 и 1.2 . Так вом после стрельбы
этими патронами,гильзы раздувались в патроннике и ружьё не переламывалось....
Сделав 3-4 выстрела ,я перешёл на свой САМОЗАРЯД и продолжил охоту.
ТОЗ-54 имеет ТРОЙНОЕ запирание и то получало нагрузку вредную
для самого ружья. Ваш ИЖ-43 с Двойным запиранием и каналом 18.2 мм
расшатается ещё быстрее )))) Что бы не колечить ружьё порохами с ВЫСОКИМ
давлением расчитанным под 76 мм патронник,может лучше вернутся
к старому и проверенному Соколу ? Или хотя бы Сильверу.
Я кстати в прошлом году отстрелял по голубям банку Сокола,
термин хранения которой истёк в 1987 году НО голуби об этом
не знали ))));) И мезанизм Инерционки работал исправно!:)
Значит буду возвращаться к прежней навеске пороха 1,87 , дроби 32 гр и комплектующими как уже пристрелял по перу, не плохой результат дало используя вместо ДВП пыжей пробковые пыжи. Хотел еще больше резкость боя увеличить но при навеске 1,9-1,91 дробь начала разбрасываться. Думал для зимних патронов будет хорошо а оказалось что получаются окна в мишени. Открою еще банки с круком и сильвером. Посмотрю в каком состоянии тот порох. Ведь 2000 года выпуска.
Фото2259.jpg
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда

ATIS

Снайпер
Армсан парагон. А навішування пороху яке робили, як на офіційному сайті чи щось своє?
2,0 × 36 непогано себе зарекомендував. В теплу пору швидкість давав в районі 415 - 420, але і осип при цьому не дуже погіршувався. Але на теплу пору по пороху можна знижуватися др рекомендацій Тахо. Це про пластик. На пробці 2.0 цілко прийнятний, і по швидкості, і по осипу.
 

Dedushka

Снайпер
Доброго вечера. Сегодня копался в багажнике своей машины. Осенью когда ездил на утку испытал патрон с дробью №2 с навеской пороха "ТАХО" 1,9 на 33 гр. дроби. Пластиковый обтюратор и пробковые пыжи. Дробь без контейнера. Обычная закрутка патрона. Стрелял по газете. Так как на ней плохо видно попадание дробин шариковой ручкой перенес на формат А4. Расстояние до мишени было 40 хороших шагов. Стрелял с чекового сужения. Кто что скажет по осыпи?
IMG_20210211_091054.jpg
 

БМ-16

Мисливець
Я
2,0 × 36 непогано себе зарекомендував. В теплу пору швидкість давав в районі 415 - 420, але і осип при цьому не дуже погіршувався. Але на теплу пору по пороху можна знижуватися др рекомендацій Тахо. Це про пластик. На пробці 2.0 цілко прийнятний, і по швидкості, і по осипу.
Я Вам щиро дякую. Буду пробувати.
 

zlody

Мисливець
Шось у лісі здохло. Тахо поменял рекомендации по CSB2. Угадайте на какие? :p
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда

zlody

Мисливець
Те которые форумчане подобрали давным давно. Порох «Тахо» теперь на 34-36 грамм. Навеска как и положено 1.85.
 
Зверху