Порох "КРУК" і "ТАХО".

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
та й не страшно. маючи МР-153 я користувався тільки Круком, яка різниця від чого чистити. а взимку працює непогано, як на мене. і термін придатності у нього довгий, тому запас 3 кг вистачає на стрільбу протягом терміну придатності даної партії. а от банка НС у мене валяється уже років 5 в банка ТАХО також. з задоволенням поміняю на 2 банки Крука
А навіщо купляли коли не користуєтесь, потім на дозвіллі відстріляєте після терміну придатності і напишите тут що підвели вас. А Крук зараз не проблема, а от у Тахо є свої цінителі, кому потрібно той придбає або обміняє!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А навіщо купляли коли не користуєтесь
а "підлі враги" пустили брехню, що Шостка закрилась, от мусив взяти... а потів з"явився крук і я його набрався ... на сьогодні маю близько 4х кг. а ті 2 банки як сироти стоять
 

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
А що на рахунок жевела з Шостки, виробляють чи вже ні чи навпаки виробляють але занадто дорого. Взагалі це добре підтримувати свого виробника, а що на рахунок Сільвера - підтримуєте?
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
А що на рахунок жевела з Шостки, виробляють чи вже ні чи навпаки виробляють але занадто дорого. Взагалі це добре підтримувати свого виробника, а що на рахунок Сільвера - підтримуєте?
Як би ще цей вітчизняний виробник якість давав по ціні забугорних аналогів
 

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
Як би ще цей вітчизняний виробник якість давав по ціні забугорних аналогів
Якби, Але якщо зрівняти ціну то мабуть вітчизняне буде дорожче але чи якісніше, зрівняти тіж самі капсулі чи гільзи!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
що на рахунок Сільвера - підтримуєте?
вистріляв у свій час 2 банки А та Б (синя та червона кришка), постріл тихіший та дзвінкіший за Крук, я його відстріляв у теплу пору року - ніби то і нормально, порівнянь не проводив, а товариш взимку був ним не задоволений. тому більше я його не брав. з нього одна користь - класні та зручні баночки га прокладки та дріб:D
Шостка робить капсуль - лише він підходить для нових гільз.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
вистріляв у свій час 2 банки А та Б (синя та червона кришка), постріл тихіший та дзвінкіший за Крук, я його відстріляв у теплу пору року - ніби то і нормально, порівнянь не проводив, а товариш взимку був ним не задоволений. тому більше я його не брав. з нього одна користь - класні та зручні баночки га прокладки та дріб:D
Шостка робить капсуль - лише він підходить для нових гільз.
100%
 

KFoR

Зброяр
Артур, не понял. Что значит "..лише він підходить..."? А остальные нет?:)
значить те що з стріляної з не усаженим капсульним гніздом він випадає
зі. Сам користуюст сх2000 також не "жирний" капсуль, але коректор допомагає
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Володя, малось наувазі, що не для релоаду - випадає зі стріляної гільзи, а в нову сідає тугенько. я трохи не так висловився
Блин, что то туплю..
Ну да, для новых гильз.
Хотя у меня он примерно в 50 процентов стрелянных садится нормально.:)
 

green

Мисливець
greenНовачок
Нове
1,4-1,5 на 24-25 лето/зима - откуда инфа,из собственного опыта?Я считал по вкладышу выходило что то 1,86 по моему на 25гр
навеска для 12к 2,3гр.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
greenНовачок
Нове
1,4-1,5 на 24-25 лето/зима - откуда инфа,из собственного опыта?Я считал по вкладышу выходило что то 1,86 по моему на 25гр
навеска для 12к 2,3гр.
Писал-писал, вытер нахер. :) Если сами знаете и даже не читаете инструкции производителя - то зачем что-то объяснять? :) 83% - это не навеска, это - КОЭФФИЦИЕНТ.


 

сергей1975

Слідопит
greenНовачок
..... 1,86 по моему на 25гр
Такая навеска в 20 калибре может присадить на попу:D:D:D
ну и какая нахер навеска?
Вам же Гена написал, дальше надо пробовать. Пробуйте 1.43, 1.45 и тд поиграйтесь сотыми
Отстреляйте патроны с разными навесками, увидите осыпь и резкость таким образом
подберете навеску под свой ствол;)
 
Зверху