Порох "КРУК" і "ТАХО".

BOGDAN BAR

Мисливець
Шановні мисливці,маю до вас таке питання. Десь в Україні можна зараз купити порох Крук або Тахо,у нас в мисливському магазині цих порохів немає і у Вінниці також немає,і продавці кажуть що на складах вони можливо і є,але у продаж не поступають.Можливо хтось щось знає.? Росія нам порох не постачає і Європа мабуть також заморозила поставки через ситуацію в країні. Чим набої споряджати будемо.? Сокол по 155 за банку якось також не варіант,при його якості.
 

Копатыч

Зброяр
Крук, Вы врядле где нибудь достанете, может быть ОН и есть, но в такой глубинке, где интернета еще нет. НЕ РАБОТАЕТ Шостка. Тахо, у нас в магазине был, по 150гр., за 250грамм.
 

Грищенко

Снайпер
BOGDAN BAR;198054 сказав(ла):
Вряд-ли,венгры тоже закрыли производство.Разве завалялось где-то из старых запасов.
BOGDAN BAR;198040 сказав(ла):
Чим набої споряджати будемо.?
Чем-чем...Тем,что реально есть в магазинах.На данный момент это:
НобельСпорт
Башиери энд Пелагри
Тахо(в девичестве Махам)
ну и Сокол,куда-ж деться от него...
 

BOGDAN BAR

Мисливець
Зупинився на NOBEL SPORT 20-D знайшов по ціні 60 грн. за 100 грам..думаю вибір правильний..? тільки так і не зрозумів на 100% яку наважку давати на 32-33 грами...1,5 чи 1,6..? 1,55 думаю буде в самий раз..? А від Сокола дітися дуже легко...не купувати його та і все..=))) у нас 155 грн. за 250 грам.
 

Грищенко

Снайпер
BOGDAN BAR писал:
Зупинився на NOBEL SPORT 20-D знайшов по ціні 60 грн. за 100 грам..думаю вибір правильний..?


Однозначно правильный,порох хороший и дешевле точно не найдете.

BOGDAN BAR писал:
А від Сокола дітися дуже легко...не купувати його та і все


Если не будет никакого,-и самый говняный "Сокол" будешь с руками отрывать :(.

BOGDAN BAR писал:
так і не зрозумів на 100% яку наважку давати на 32-33 грами...1,5 чи 1,6..? 1,55 думаю буде в самий раз..?


Сейчас прикреплю таблицы снаряжения
 

Вкладення

BOGDAN BAR

Мисливець
PinchukMP;201579 сказав(ла):
BOGDAN BAR писал:
Чим набої споряджати будемо.?

Дымняк будем в ступах толочь :)
Можем і до такого дожитися,порох в Україні не виробляється..))).одна надія на Європу. І ніякої на росію.
 

BOGDAN BAR

Мисливець
Грищенко;201625 сказав(ла):
BOGDAN BAR писал:
.одна надія на Європу. І ніякої на росію.

Это еще китайцы фишку не просекли.Даже и не знаю,хорошо-ли это или плохо.
Думаю для нас не дуже добре,особливо рушницям не сподобається китайський порох з феєрверків..=)
 

BOGDAN BAR

Мисливець
З'явилась нова інформація,що завод "Шостка" запустили і в продажу з'являється свженький "КРУК"...правда чи ні..?
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Правда.Вже писав ,що в Кізлярі періодично з`являється свіжий "Крук" ціна 90-95 грн/банка 300грм
 

BOGDAN BAR

Мисливець
Добре що Україна вже почала випуск пороху,вистріляю НОБЕЛЬ буду купувати КРУК..!!!
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
Около 600 зарядов с килограмма. Для 16к
 

оскар

Мисливець
підскажіть де подешевше можна придбати порох NOBEL SPORT 20-D ?
 

Грищенко

Снайпер
оскар;204086 сказав(ла):
де подешевше можна придбати порох NOBEL SPORT 20-D ?
Самое интересное предложение было в киевском "Кизляре".
http://kizlyar.kiev.ua/catalog/94/719.html
Но,по моему,там уже все раскупили.Стучитесь в личку ихним менеджерам,пробуйте зарезервировать интересующий вас товар.
 

saeco

Мисливець
З 2010 р. Шосткінский з-д припинив виробництво пороху з причини зміни власника заводу. І не шукайте його. Взагалі, треба забути про виробництво пороху на Україні.
 

PinchukMP

ветеран форуму
надійна команда
saeco;204336 сказав(ла):
З 2010 р. Шосткінский з-д припинив виробництво пороху з причини зміни власника заводу. І не шукайте його. Взагалі, треба забути про виробництво пороху на Україні.
То есть по вашему получается магазин Кизляр нашел пару банок крука перебил на нем дату и впарил клиентам?
 
Зверху