Порох Ао +куля.

huntumy

Зброяр
Перечитав усі 17 сторінок,але ніякої конкретики по спорядженню,вибачте і без образ,не побачив!
Справа в тому, що конкретики в цій темі по спорядженню не буде. Кожен підбирає під свої потреби.
Заводські рекомендації по спорядженню цього пороху з дробом були на старому сайті.
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда

Vov-1

Зброяр
Усім доброго!
Спробую ворухнути тему...
Перечитав усі 17 сторінок,але ніякої конкретики по спорядженню,вибачте і без образ,не побачив!Деякі обговорення було цікаво почитати,але не більш...Єдине що зрозумів,що кожна наступна партія пороху приходить з різними рекомендаціями по наважкам...До речі,мені у грудні привезли склянку пороху А0 з рекомендованою наважкою 1.77 на 40 грамів шроту.Ось фото пороху...
Переглянути вкладення 634592 Переглянути вкладення 634593
На попередніх старих партіях,на етикетці була рекомендація 1.95 на 45 грамів шроту...
Переглянути вкладення 634603

Так де ж таки шукати достовірну інформацію?
Може у когось є складена таблиця по наважках пороху А0?Буду дуже вдячний!
З повагою....
1,75*32*688 ,1,85*34*686 ,1,9*36*686.Це ті наважки під дріб ,які використовував сам на Ао старіших партій.На ровенському обтюрі й войлоку,корку,двп,діані і крупні номери на рисі.Хрону не маю,за швидкості не скажу.Осип була гарна,попадав-падало.Під кулі ,,булава "й Шш20 в рисі ,сипав 1,85 на 686.Іж. -27 і тоз -34...
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
1,75*32*688 ,1,85*34*686 ,1,9*36*686.Це ті наважки під дріб ,які використовував сам на Ао старіших партій.На ровенському обтюрі й войлоку,корку,двп,діані і крупні номери на рисі.Хрону не маю,за швидкості не скажу.Осип була гарна,попадав-падало.Під кулі ,,булава "й Шш20 в рисі ,сипав 1,85 на 686.Іж. -27 і тоз -34...
Дякую друже! Почекаємо на відповіді інших користувачів...
 

ldkukr

Снайпер
Останнє редагування:

KFoR

Зброяр
Усім доброго!
Спробую ворухнути тему...
Перечитав усі 17 сторінок,але ніякої конкретики по спорядженню,вибачте і без образ,не побачив!Деякі обговорення було цікаво почитати,але не більш...Єдине що зрозумів,що кожна наступна партія пороху приходить з різними рекомендаціями по наважкам...До речі,мені у грудні привезли склянку пороху А0 з рекомендованою наважкою 1.77 на 40 грамів шроту.Ось фото пороху...
Переглянути вкладення 634592 Переглянути вкладення 634593
На попередніх старих партіях,на етикетці була рекомендація 1.95 на 45 грамів шроту...
Переглянути вкладення 634603

Так де ж таки шукати достовірну інформацію?
Може у когось є складена таблиця по наважках пороху А0?Буду дуже вдячний!
З повагою....
Ви б на оту банку менше б дивилися. Мельничук за свої рекомендації відповідальності не несе. На 206V і 206SV бачили що написав? А ці порошки то тільки під 12калібр, і як в 410 запихнути 24грами дробу?
зі. по а0 можна сипати 1,9 майже під "будь що" особисто я ш-ш запускав на 2,05 але в мене п/а 1,9 на 34 з 686 видає 430м/с при дуже хорошій кучності як для такої швидкості
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Ви б на оту банку менше б дивилися. Мельничук за свої рекомендації відповідальності не несе. На 206V і 206SV бачили що написав? А ці порошки то тільки під 12калібр, і як в 410 запихнути 24грами дробу?
зі. по а0 можна сипати 1,9 майже під "будь що" особисто я ш-ш запускав на 2,05 але в мене п/а 1,9 на 34 з 686 видає 430м/с при дуже хорошій кучності як для такої швидкості
Дякую...Які будуть ще думки та коментарі?
 

Patso

Снайпер
Гільза 12/76, капсуль 686, А0 -2,0г, обтюратор, 10мм корка, Куля Удар-Магнум (38г)Моссберг 500, ствол 700 мм з портами, півчок.
Дистація 100м.Мушку треба поміняти - зависока, навіть на 50м кулі низять, та іцентр дробового осипу на 35м занижує.
 

Вкладення

Gorec

Новачок
IMG_20220113_113458.jpg Вітаю друзі! Придбав банку такого пороху і хочу спорядити на ньому кулю Ліман 31гр.Рушниця Тоз34, 12кл.Може хтось спорядження такий набій, то поділіться рецептом.
 

Lex12310

Мисливець
Переглянути вкладення 740989 Вітаю друзі! Придбав банку такого пороху і хочу спорядити на ньому кулю Ліман 31гр.Рушниця Тоз34, 12кл.Може хтось спорядження такий набій, то поділіться рецептом.
Навеску сами подбираете, но совет один, закрывайте пулю звездой и капсюль мощный... На счёт капсюля чисто мое мнение
 

amin

Мисливець
Посмотрите в ютубе Александра "Как научиться стрелять", он отстреливал А0 с пулей. И "Канал опытного охотника", тоже отстреливал человек А0.
 
Зверху