Порох Ао +куля.

ATIS

Снайпер
В суботу стріляв кабанчика біля 50кг, метрів на 40. Набій на нобелі А0 1,9г, обтюратор, 5мм корок, куля удар, закрутка. Як не дивно, але куля його на пробила навиліт. Можливо через мороз знизилась початкова швидкість. На дворі було -15.
Яка вага кулі?
 

ATIS

Снайпер
В суботу стріляв кабанчика біля 50кг, метрів на 40. Набій на нобелі А0 1,9г, обтюратор, 5мм корок, куля удар, закрутка. Як не дивно, але куля його на пробила навиліт. Можливо через мороз знизилась початкова швидкість. На дворі було -15.
Куди саме влучила куля?
 

huntumy

Зброяр
З полем. Кабан ліг чи пройшов ще?
На виліт не пробила тому що мороз
 

Patso

Снайпер
З полем. Кабан ліг чи пройшов ще?
На виліт не пробила тому що мороз
Пройшов. Метрів 150. Я думав що взагалі промах. Стадо після пострілу все змішалось, почали крутитись, бігти в різні боки. Я перше не по тому сліду пішов. Аж потім знайшли вірний слід з кровю. Тропити вже було елементарно, бо крові дуже багато.
 

ATIS

Снайпер
Не раз полював і в мінус 30, по ребрах завжди шило наскрізь, стріляв тоді правда на соколі кулями полева і бренеке ( оригінальна ).
 

ATIS

Снайпер
Доречі, приблизно в місці попадання знаходиться шлунок, якщо він був забитий кукурудзою це також могло погасити швидкість.
 

Patso

Снайпер
Не раз полював і в мінус 30, по ребрах завжди шило наскрізь, стріляв тоді правда на соколі кулями полева і бренеке ( оригінальна ).
Впринципі кулі полева гострі, при тій же вазі, що удар, бреннеке теж гострі плюс трохи важча. А тут куля з плоским носом, але стальна.
 

Patso

Снайпер
Вже цікаво через хрон стрільнути ударом. Тільки морозу вже нема +3
 

Patso

Снайпер
Не раз полював і в мінус 30, по ребрах завжди шило наскрізь, стріляв тоді правда на соколі кулями полева і бренеке ( оригінальна ).
Прийшов мій хрон, і я сьогодні протестував той набій по швидкості. На вулиці +2. Стрельнув 3 набої, заміряло лиш 2. - 369, 380м/с
 
Зверху