Пороха и патроны B&P - всякие разные

huntumy

Зброяр
Крайній набій БиПи "Найк", розбирав в минулому році, #1 (по факту там була ±3.8мм, тобто - наша двійка). Так твердий шріт був.
Не розумію я цих італійців. Там тверда, тут м'яка. Напевно інші цінності у них.
Знайомому з північної частини області привезли київляни набої нс і ріо. Набої на качку і гуску. Каже від ріо ще куди не йшло щось добув, а нобель спорт купа промахів. А якщо збив одні підранки.
Просив відправити набої нс, там така глухомань що їм нп ще навіть невідома.
 

starvin

Мисливець
На скільки мені відомо, у набоях BP Winter використовується пластик, який "не дубіє" при мінусових температурах оточуючого середовища, а тому обтюрація при пострілі краща (от би це відобразити/перевірити у відстрілі).
П.С. Користувався такими набоями- суб'єктивно все у нормі: віддача, різкість, результативність полювань також була на рівні.
 

Каменяр

Слідопит
На скільки мені відомо, у набоях BP Winter використовується пластик, який "не дубіє" при мінусових температурах оточуючого середовища
запасаюсь поп-корном.
Чекаю на свідків «зимового» контейнера))) всі знають що він є, а ніхто не бачив.
 

Varjag229

Слідопит
Зимовий патрон - це на +5-7, як сьогодні (02.01.2021) ?:)
 

Каменяр

Слідопит
Покажіть результати відстрілу свого зимового набою. Буде більш цікавіше)
Які саме результати Вас цікавлять?
А1 686-1,65/32- пк чедіт. Зірка+докрутка.
Все падає.
тесть 4 зайця добув з моменту відкриття полювання даним патроном. Споряджав йому #3 та #1.
Товариш даним патроном дріб #5 до НР стріляв качок.
Я трохи качок. Зайця ще не доводилось бачити((
Чи Вам картини прошиті дробом показувати?
П.С. Вже повторюсь, з нашими зимами любим патроном можна стріляти. Максимально було -2.
 

huntumy

Зброяр
Можливо. Сьогодні +2С було.
Але коли місяць держе не нижче -10, а постріл після цілої купи тяжкої праці хруснув як суха гілка і заєць побіг, тоді є сенс зробити так щоб цього не було. Це лише друга зима така. Яка буде далі невідомо. До цих двох було самі знаєте яке.
 

Каменяр

Слідопит
На відео в кульбіцького закрадається думка що напис вінтер це скоріше маркетинговий підхід. Ще треба враховувати зими країни виробника патронів відрізняються від наших.
 

huntumy

Зброяр
Які саме результати Вас цікавлять?
А1 686-1,65/32- пк чедіт. Зірка+докрутка.
Все падає.
тесть 4 зайця добув з моменту відкриття полювання даним патроном. Споряджав йому #3 та #1.
Товариш даним патроном дріб #5 до НР стріляв качок.
Я трохи качок. Зайця ще не доводилось бачити((
Чи Вам картини прошиті дробом показувати?
П.С. Вже повторюсь, з нашими зимами любим патроном можна стріляти. Максимально було -2.
На бумагі більш цікавіше. Самі здобуло щось?
Зараз теж в основному А1 686 1,65/32 тільки з діаною або комбінованим пижом.
 

huntumy

Зброяр
На відео в кульбіцького закрадається думка що напис вінтер це скоріше маркетинговий підхід. Ще треба враховувати зими країни виробника патронів відрізняються від наших.
Їхній основний пк теж в мороз працює. Правда з рідним порохом
 

Каменяр

Слідопит
Ну хіба що виробник ставить капсуль 616
Порох що не боїться морозу, вагу теж розраховує на мороз.
За пк не скажу, тому що його правильно було би протестувати на морозостійкість.
Тоді так, це буде дійсно зимовий. Але коли все згідно рекомендацій, тільки пк іншого відтінку, закрадається думка про розводняк.
 
Зверху