Порада рушниця Haenel 16 кал

nabat

Мисливець
Доброго дня всі. Враховуючи що форуму багато фахівцій в мисливській гладкій збрї. Мій знайомий звернувся до мене з проханням через форум почути думку та пораду стосовно своеї рушниці.
Він не мисливець, від бать дісталась рушниця Haenel (Германія)горизонтальна двостволка 16 кал 1948 року.
Ніколи нею не користувався. Показуючи якось знайомому помітили піддуття правого ствола на кінці зрізу. Стало питання у нього що робити??
Але цікаве ще інше.. Коли я проміряв штангел діаметри обох стволів то правий піддутий - 16мм, а лівий 15.9мм
Коли розміри діаметру стволів 16.8; 17-17,25 мм. ??? Попередні показники замірів практично як у 20 го.
Розумію що враховуючи піддуття практично біля зрізу ствола, можна укоротити. Але що за розміри???
Хочу почути думку та пораду для нього. З повагою.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
16,8 - 16,0 = 0,8 мм
16,8 - 15,9 = 0,9 мм
це дульні звуження, почитайте що це таке і для чого.
Попередні показники замірів практично як у 20 го.
шо ви хотіли - рушниця стара стволи з роками всохли, може ще й в теплому місці стояли - то ще й збіглись :D :D :D
 

nabat

Мисливець
Доброго дня. Стосовно чоків розіміня є. Питання чи має сенс на розмір вздуття ствола його обрізати?? Намагався продати, із за девекту нецікаво)) Дякую.
 

Volodia Hirniak

Мисливець

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Доброго дня. Стосовно чоків розіміня є. Питання чи має сенс на розмір вздуття ствола його обрізати?? Намагався продати, із за девекту нецікаво)) Дякую.
Зверніться до туриста він допоможе
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Доброго дня. Стосовно чоків розіміня є. Питання чи має сенс на розмір вздуття ствола його обрізати?? Намагався продати, із за девекту нецікаво)) Дякую.
чіткі фото здуття з усіх ракурсів на макрозйомці, та й фото самої рушниці. всіх вузлів, клейм, стану стволів всередині - посприяють швидшому продажу та допоможуть оцінці та встановленню адекватної ціни. імхо.
 

Охотник77

Снайпер
Питання чи має сенс на розмір вздуття ствола його обрізати??
Ну якщо пішла така пляска від опитних спеціалістів то теж підкажу) обрізати і продати потім її можна буде мабуть тількі лягашатнику а от до майстра би вам звернутся тільки толкового щоб полікував старичка і продати не знайомій людині в іншу область)
 
Останнє редагування:
Зверху