Помогите советом

Varjag229

Слідопит
Для кулі, мабуть краще один ствол - гладкий півавтомат, а краще - нарізна зброя.
 

Varjag229

Слідопит
Вертаємось до Іж-58 у 16 калібрі - пристріляти кулями і не тратити час і зусилля на звикання до нової зброї.
 

Баба Яга

Мисливець
по жизни нужно куплять в наступному порядку -- хата , машина , ружье, жена.. Ружье купляете обязательно перед покупкой жени...
 

север

ветеран форуму
надійна команда
То купуйте якщо є бажання і нікого не слухайте.А тоді рішення приймете,чи воно ваше чи потрібна інша марка- модель рушниці. Для стрільби кулею краще стволи з вертикальним розташуванням.
Ага. Как раз ТОЗ-34 - для стрельбы пулями!:D:p
 

север

ветеран форуму
надійна команда
П.С. Хвалять, щоб у подальшому вигідніше продати.
Извините-наглая ложь! Как раз для того, чтобы купить еще одно-но только в более лучшем сохране.
Т. ск.- про запас. Пока они еще есть в продаже. Хоть и по высокой цене.
За одно ИЖ-54 можно купить пару-тройку ИЖ-58.
 

Varjag229

Слідопит
Особисто мені, Іж-54 для полювання - не цікаве. Як предмет колекціонування - може бути, але є більш цікаві в цьому напрямку (з радянських: ТС-1, ТС-2, всі моделі МЦ (крім 21-12), а про англійські та бельгійські взагалі мовчу).
 

север

ветеран форуму
надійна команда
А чому б і ні...роз'ясніть .
Мой ИЖ-54 позволяет стрелять не только подкалиберными. А точнее- и калиберными, в т.ч. Насчет точности стрельбы пулями, то это- не прерогатива горизонталок или вертикалок, а подбор патронов и пуль под конкретное ружье.
Неправильно спорить, какой вид ружей лучше стреляет пулями, т.к. это-не константа.
 

Zergo

Мисливець
Мой ИЖ-54 позволяет стрелять не только подкалиберными. А точнее- и калиберными, в т.ч. Насчет точности стрельбы пулями, то это- не прерогатива горизонталок или вертикалок, а подбор патронов и пуль под конкретное ружье.
Неправильно спорить, какой вид ружей лучше стреляет пулями, т.к. это-не константа.
Время еще есть, только подал на зеленку пару дней назад, так что пока буду рассматривать иж и тоз, а там уже думаю определюсь, глядя на варианты)
 

север

ветеран форуму
надійна команда
з радянських: ТС-1, ТС-2
Много их держали в руках? Или слышали об оных у конкретных охотников?
Тысяч ...надцать-...ят у.е. готовы за них отдать, если КРУПНО повезет?
Сколько ШТУК их осталось в Украине, и сколько Экземпляров в хорошем (не говоря- отличном) сохране?
Не фантазируйте.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Время еще есть, только подал на зеленку пару дней назад, так что пока буду рассматривать иж и тоз, а там уже думаю определюсь, глядя на варианты)
Возьмите, у знакомых, ТОЗ-34 и ИЖ-54 и постреляйте.
Глупо покупать вслепую.
До каждого ружья надо дойти самому.
Советы-это так, для затравки.
 

Zergo

Мисливець
Возьмите, у знакомых, ТОЗ-34 и ИЖ-54 и постреляйте.
Глупо покупать вслепую.
До каждого ружья надо дойти самому.
Советы-это так, для затравки.
С ТОЗом немного походил, мне он нравиться, легкий, удобный, а вот иж54 взять негде к сожалению
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Як предмет колекціонування - може бути
Не может! Обычное, отнюдь не коллекционное ружье. Исключение- штучники, в отличном сохране или СПОРТЫ.
В крайнем случае, рядовые, до 1963 г.в., в отличном сохране.
С каждым годом цена на них будет расти ( и растет!).
 

север

ветеран форуму
надійна команда
С ТОЗом немного походил, мне он нравиться, легкий, удобный, а вот иж54 взять негде к сожалению
Ну, уже что-то.;)
Действительно, ИЖ-54 тяжелое ружье и не каждому понравится.
 

Varjag229

Слідопит
Бій ТОЗ-34 - не гірше Іжа-54 це точно. У всьому іншому - воно краще і дешевше. Надійності при стрільбі підібраними по вазі, конструкції та точності кулями на полюванні - хватить на все життя.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Бій ТОЗ-34 - не гірше Іжа-54 це точно. У всьому іншому - воно краще і дешевше. Надійності при стрільбі підібраними по вазі, конструкції та точності кулями на полюванні - хватить на все життя.
Ага. Именно по этой причине я планирую продать свой ТОЗ-34 и купить себе еще один ИЖ-54 (750) :p:p:p:D:D:D
 

Stanislav Fursa

Снайпер
с тоз34 охотился с товарищем, но почему то много промахов с него...я понимаю конечно что выбор будет только за мною, но хочу услышать советы и какие то мнения от охотников
То із за "крутих" чоків, в самого 34-ка, так звуження по факту 1.0мм і 1.2мм, як придбав, то мазав скажем так прилично..:D
Зараз пристрілявся, картина уже більш-менш, став далі відпускати-начало падати і то буває мажу або стриже дичину:p
Тепер зрозумів, що треба не спішити, а відпускати чуть подальше (в межах розумного).
Ну я б радив Вам ТОЗа, проста, надійна і робоча рушничка, стріляйте 28-32 грамовими навісками і буде Вам щастя, а з часом пристріляєтесь, це справа часу.
Мав можливість походити з ИЖ-54 (і другими горизонталками) ну не моє, по тому я за вертикалки.
Скажу так, ще раз спробуйте походити/постріляти з ИЖ-54 і ТОЗ-34, що відчуєте Ваше, те і беріть.
Якщо Вам для різноманіття зброї в житті, ИЖ у Вас є, то беріть тоді вертикалочку у СЕВЕРА, теж не помішає.

P.S. Сам навіть давно думаю іномарку купити (не турка), а ТОЗа свого залишаю, походу і я "захворів" і тепер чудово починаю розуміти наших форумчан, хоть і казав, що мені і ТОЗа одного хватить на все життя..:D:D:D
 
Зверху