Помогите оценить ТОЗ-66

VKOZSDS

Мисливець
Помогите оценить ТОЗ-66 юбилейный, к столетию рождения Ленина
1970 г.в.
тех. паспорта нет
присутствует шат на дереве, в идеале требует замены дерева т.к. была попытка реставрации неизвестным умельцем.
стволы в хорошем состоянии, однако насколько я могу видеть присутствует легенький сыпок
 

Вкладення

Помогите оценить ТОЗ-66 юбилейный, к столетию рождения Ленина
1970 г.в.
тех. паспорта нет
присутствует шат на дереве, в идеале требует замены дерева т.к. была попытка реставрации неизвестным умельцем.
стволы в хорошем состоянии, однако насколько я могу видеть присутствует легенький сыпок
Вы немного разделом ошиблись! Вам в раздел помогите оценить и определить. Здесь раздел продаж!
 

Ангел

ветеран форуму
надійна команда
Помогите оценить ТОЗ-66 юбилейный, к столетию рождения Ленина
1970 г.в.
тех. паспорта нет
присутствует шат на дереве, в идеале требует замены дерева т.к. была попытка реставрации неизвестным умельцем.
стволы в хорошем состоянии, однако насколько я могу видеть присутствует легенький сыпок
А Ви самі за скільки цю рушницю могли купити?
 

kef

Зброяр
То нашкрабані дати річниці заводу тульського. А мощі трупа ніякого відношення до рушниці не мають.Таку саму рушницю тільки Тоз 63 бачив.тіж сами написи.Ювілейна дата створення заводу.
Може для старого партійця має цінність.;)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Как-то одна сторона старше другой на 300 лет. Самопал внанесении "юбилейности". С ув.
1870-1970 - придивіться добре.
Ви не праві. рушниця таким чином оздобена на ТОЗі. ознайомтесь з ТОЗ-25 1967 року присвяченої до 50-річчя жовтневої революції.
по ціні - максимум як художнє виконання. воно ж У.
 

kef

Зброяр
1870-1970 - придивіться добре.
Ви не праві. рушниця таким чином оздобена на ТОЗі. ознайомтесь з ТОЗ-25 1967 року присвяченої до 50-річчя жовтневої революції.
по ціні - максимум як художнє виконання. воно ж У.
Та вся х...ціни не добавить .проста рушниця. в стилі слава комуні. А вірніше кому на а кому ні.:D
 

_brodyaga

Мисливець
Буква Е, тоді скоріше за все звичайна рядова рушниця, з хромованою колодкою яка приурочена річниці. Враховуючи сип, тріщину приклада, дрібні вибоїни на хромі колодки, і те що ця пам'ятна дата в даному випадку скоріше вже мінус. Тому думаю коштувати воно може не більше як до 200 у.о. Хоча це моя особиста думка.
 
Останнє редагування:
Зверху