Помогите определить реальное сужение тоз 34

Orugeynik

Мисливець
А какое сужение на Иж 58? Если у меня по штангельцыркулю 15.7 и 16.2?
 

Копатыч

Зброяр
А какое сужение на Иж 58? Если у меня по штангельцыркулю 15.7 и 16.2?
Если ваш ИЖ, в 12 калибре, то штангенциркуль, из Поднебесной :eek::eek::eek::D:D:D:D:D
Вариант № 2 - если на ИЖе диаметр канала ствола 18.2 мм, то соответственно 2.5 мм и 2 мм ....... пипец ....:eek::eek::eek::confused::confused::confused::confused:o_Oo_Oo_Oo_O
 

Тарас_Когут

Мисливець
Хто там вірить а хто ні, мені всерівно. Иж 27 Ем, ствол 18,4 в середині і у верхньому на виході по штангелю 17. Тоді яке звуження, хіба не 1,4. Я знаю про що пишу. Тому друзі, міряйте.
 

Orugeynik

Мисливець
Если ваш ИЖ, в 12 калибре, то штангенциркуль, из Поднебесной :eek::eek::eek::D:D:D:D:D
Вариант № 2 - если на ИЖе диаметр канала ствола 18.2 мм, то соответственно 2.5 мм и 2 мм ....... пипец ....:eek::eek::eek::confused::confused::confused::confused:o_Oo_Oo_Oo_O
Забыл сказать что ружье 16 калибра Иж 58 :)
 
Останнє редагування:

Копатыч

Зброяр

Panters

Снайпер
По фото на штангелі 17,3-17,1 - відповідно звуження нижній 1,2мм., верхній 1,4. , на зайчика
3-ка (без конт.) з верхнього та 1 чи 0 в контейнері з нижнього , і буде нормально і на ближню і
дальну дистанцію. В мого тоза звуження 1,0-1,3 , шляхом підбору діаметру шроту полюю на всю
дичину від птиці до кабана, експерементуйте!
 

Тарас_Когут

Мисливець
Читав, що стрільба кулями розтягує чокові звуження, з часом. Думаю так воно і є. Якщо стріляти підкаліберними кулями і не користуватись картеччю без контейнера, чокові звуження не збільшуються і тому такі вузькі.
 

Тарас_Когут

Мисливець
Практично завжди у ТОЗ-34 сверловка 18,4 мм. Тому замірявши на виході штангельциркулем дульний зріз Ви отримаєте цифру звуження (рахувати з сотими), далі 18,5 відняти цифру яка вийшла при замірі дульного зрізу кожного з стволів і отримаєте цифру яка і буде звуженням чоковим. З повагою.
 

Тарас_Когут

Мисливець
До речі, автор звернення, яка зброя? На стволах на дзеркалі з боку має бути вибито сверловка стволів.
 

Копатыч

Зброяр
Читав, що стрільба кулями розтягує чокові звуження,
ага, примерно вот так ......:eek::eek::confused::confused::confused::confused:

или вот так ....


для "не образованных", некоторые оружейники, специально делали надпись, на подушках стволов, о "запрете" стрельбы пулями ......

Практично завжди у ТОЗ-34 сверловка 18,4 мм



Тому замірявши на виході штангельциркулем дульний зріз Ви отримаєте цифру звуження (рахувати з сотими), далі 18,5
Так все таки, от чего будем "отнимать" .... от 18.4 или 18.5 .......??????
 

Orugeynik

Мисливець
Хлопці я мабуть був повинен із самого початку викласти ці фото
 

Вкладення

Orugeynik

Мисливець
Свердловки в мене не вказано. А ще підкажіть якого року виготовлення тозик?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Взагалі Този мали діаметр 18,5 (+0,25) мм, такий же діаметр мали Іжи до 1967 року, але потім їх стали виробляти 18,2 (+0,25) мм. Зараз Іжи роблять, наскільки знаю, із старим діаметром.
Мабуть, шановний Арго знає краще, я від зброї відійшов давненько!.. :(
 
Зверху