Помогите найти

Статус
Закрита.

Admin

Administrator
Команда форуму
Брал товар на реализацию продавал оплачивал взял последний раз на 1500 гр и пропал два тел звоню на берет и не перезванивает один из тел рвбочий вошол в доверие и кинул последний раз 14 08 14 год выходил на связь
Последний раз на форум он заходил 10.02.2015
 

Admin

Administrator
Команда форуму
Его мэйл khristyan_vova@mail.ru
Вот его соответственно страничка на mail.ru http://my.mail.ru/mail/khristyan_vova/
Зарегистрируйте себе мыло на mail и тогда сможете зайти на его страничку - он там был 16 июля. А также на страничке у него есть 2 друзей....
Ну и кроме того - он на курьерской почте забирал по паспорту....
 

xammax

Мисливець
на нашому ресурсі він зареєстрований як:
Izgovod
Новачок
Чоловіча, з UA,,XA,
Сторінка профілю Розпочати листування Підписатися Ігнорувати
На форумі з:31 жов 2014Повідомлення:50Симпатії:7Бали:8
написав він мені в приват http://www.uoor.com.ua/forum/index.php?conversations/Крук.55956/ так як в одній з тем(не можу знайти) я відписав що у нас ціна на крук 220грн, домовились ( не судіть строго:() кинув на картку ПБ кошти за три одиниці
10:27
Поповнення готівкою в терміналі самообслуговування: Харків, вул. Золочівська, 19, Відділення Банку. Платник: тел. (+38)**479
664.00 грн
відправляв делівері, я пропонував відправку через знайомого який їздить в першу столицю..., Izgovod відмовився, сказав що няньчиться з малюком і можливості забрати вантаж не має. я дзвонив на 0966925 430 хотів почути просто ДЯКУЮ не піднімає трубу... хоча на ресурсі він був, відстежував різні теми, на разі в його профілі чи є він на форумі нічого не видно
здається було саме так...
 
Останнє редагування:

Фикус61

Слідопит
Спасибо всем кто оказал помощь в поиске напишу письмо если не подействует заяву в милицию
 

Пугач

Мисливець
А я предупреждал ранее что он кидала он меня обвел с товаром ,за посылкой на новую почту не являлся ,сам он из Харькова мне пришлось за 10ти дневное хранение заплатить 100грн ,а потом делать возврат .А Админ мне отписал что не надо поливать грязью может товар не понравился (он посей день трубку не берет).С уважением!
 

Admin

Administrator
Команда форуму
на нашому ресурсі він зареєстрований як:
Izgovod
Новачок
Чоловіча, з UA,,XA,
Сторінка профілю Розпочати листування Підписатися Ігнорувати
На форумі з:31 жов 2014Повідомлення:50Симпатії:7Бали:8
написав він мені в приват http://www.uoor.com.ua/forum/index.php?conversations/Крук.55956/ так як в одній з тем(не можу знайти) я відписав що у нас ціна на крук 220грн, домовились ( не судіть строго:() кинув на картку ПБ кошти за три одиниці
10:27
Поповнення готівкою в терміналі самообслуговування: Харків, вул. Золочівська, 19, Відділення Банку. Платник: тел. (+38)**479
664.00 грн
відправляв делівері, я пропонував відправку через знайомого який їздить в першу столицю..., Izgovod відмовився, сказав що няньчиться з малюком і можливості забрати вантаж не має. я дзвонив на 0966925 430 хотів почути просто ДЯКУЮ не піднімає трубу... хоча на ресурсі він був, відстежував різні теми, на разі в його профілі чи є він на форумі нічого не видно
здається було саме так...
Вопрос решился или ещё висит в должниках?
 

Фикус61

Слідопит
Уважаемый админ форума прошу закрыть тему по вопросу долга Христьяна Владимира так как долг он мне вернул и извинился и огромное всем спасибо всем откликнувшимся и помогшим в поиске.
 
Статус
Закрита.
Зверху