Полювання на лисицю

Степанович 2

Снайпер
Питання в тому, що саме хутро нікому не потрібно.
В крайньому разі у нас ніхто його не бере, за виключенням того, що якийсь мисливець захоче собі взяти для трофею. А так лисиця залишається в угіддях.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Прикалуввться можна вічно, но тещо з добутих лисиць за сезон ні одного не було з товарним хутром, якщо це нормальне явище, то дякую, питань більше не маю.
Ви їх до рук берете? О-йо...
 

Varjag229

Слідопит
Що дня бачу в полі край села три _ п'ять лисиць. Таке було на початку2000 років.
Якщо дозволить погода в неділю проведемо полювання на лисиць. Снігу багато місцями .майже 0.5 м. В полі .
На лижах йдеш по снігу, як по Бродвею.
Вийшов без них - за годину в мороз - 15 град. з вітром до 10 м/с (відчувається, як - 25 ) - упрів наскрізь по сугробах лазити.
 

Respekto

Мисливець
Взяли двох бродячих собак не так давно, гнали козу, ще кілька хвилин і косуля б здалася. Собаки з бірками на вухах. Кастровані зеленими виблядками і випущені на волю.
 

БЮВ

Слідопит
Провели очередной отстрел лисы. Благодаря большой команде - более 40-ка охотников, удалось перекрыть огромные массивы камыша. Несмотря на небольшое количество лисы в угодьях при хорошей работе гончих удалось взять 3-х штук.
 

Вкладення

та це так ,але ж всерівно я так чекав відкриття так як звично все приготовив і тут плани помінялися і вихідні мої пройшли майже даром чую від мисливців нема зайця нема зайця,а лисів стільки то чого ж не стріляли питаю ........відповідь не озвуюю бо абсурд лічно я тільки стараюся на лиса вийти так як часу немає даю лису вирости до закриття з моїм частими виходами думаю 5 шт візьму результати звісно закину сюди
 

Соболь 2000

Слідопит
У нас открытие прошло так- 08.00 сбор . После чего начали варить шурпу, потом пошел шашлык и другие блюда на мангале, в 17.00 почти все разошлись, остались только стойкие- я, два кума и ещё пару охотников. К 19.00 застолье закончилось. В этот день никто не охотился и ружей даже не брали.
На следующий день было около 10 человек, но кроме коз, нескольких фазанов ничего не видели. П.с. в этом году лиса появилась, видно ее больше, года три назад практически не встречал на охоте. Зайчик есть, его видел много до открытия, думаю на этих выходных найдем. Всем на выходных НПНП!!!
 
У нас открытие прошло так- 08.00 сбор . После чего начали варить шурпу, потом пошел шашлык и другие блюда на мангале, в 17.00 почти все разошлись, остались только стойкие- я, два кума и ещё пару охотников. К 19.00 застолье закончилось. В этот день никто не охотился и ружей даже не брали.
На следующий день было около 10 человек, но кроме коз, нескольких фазанов ничего не видели. П.с. в этом году лиса появилась, видно ее больше, года три назад практически не встречал на охоте. Зайчик есть, его видел много до открытия, думаю на этих выходных найдем. Всем на выходных НПНП!!!
До біса
 

Respekto

Мисливець
У нас открытие прошло так- 08.00 сбор . После чего начали варить шурпу, потом пошел шашлык и другие блюда на мангале, в 17.00 почти все разошлись, остались только стойкие- я, два кума и ещё пару охотников. К 19.00 застолье закончилось. В этот день никто не охотился и ружей даже не брали.
На следующий день было около 10 человек, но кроме коз, нескольких фазанов ничего не видели. П.с. в этом году лиса появилась, видно ее больше, года три назад практически не встречал на охоте. Зайчик есть, его видел много до открытия, думаю на этих выходных найдем. Всем на выходных НПНП!!!
І для чого чекати відкриття шо б зібратися? В баньку сходили б.
 

ATIS

Снайпер
В минулу суботу одна добігалась. За три полювання на копито, вже добули чотири штуки. В минулі роки лиса майже не було видно, значить популяція відроджується.
IMG_20211112_060908.jpg
 

Степанович 2

Снайпер
У нас открытие прошло так- 08.00 сбор . После чего начали варить шурпу, потом пошел шашлык и другие блюда на мангале, в 17.00 почти все разошлись, остались только стойкие- я, два кума и ещё пару охотников. К 19.00 застолье закончилось. В этот день никто не охотился и ружей даже не брали.
На следующий день было около 10 человек, но кроме коз, нескольких фазанов ничего не видели. П.с. в этом году лиса появилась, видно ее больше, года три назад практически не встречал на охоте. Зайчик есть, его видел много до открытия, думаю на этих выходных найдем. Всем на выходных НПНП!!!
Не розумію смисла такого відкриття. Посидіти і випити можна і без відкриття, в любий час.
 

Соболь 2000

Слідопит
Не розумію смисла такого відкриття. Посидіти і випити можна і без відкриття, в любий час.
Мы не мясники, и сильно за этим не гонимся.
А собираемся действительно редко( работа, семья и др. Обязанности) . При этом на открытии были и те кто давно уже бросил охотится, хотя и есть ружья, но уже в возрасте.
П.с. на этом открытии были охотники, которым далеко за 70 и один 83-х лет.
Хотя каждому свое- для Вас гляжу главное побегать пострелять, для меня это не глаавное
 
Зверху