Полювання на лисицю

Копатыч

Зброяр

crime830

Мисливець
Вот МОЛОДЦЫ!!!!!
Как сказал один киногерой : " ..... чем больше сдадим, тем лучше ....." (Джентельмены удачи):):):):)
В минулі роки з під РПГ брали і по 120 шт., в цьому сезоні вполювали зо 30 шт., поголів'я лисиці дуже мале
 

Кайзер

Мисливець
Вчора,розмовляв з товаришем гончатником з Кіровоградщини по тел.Ділилися враженнями про проведений мисливський сезон.
Запитую,як ситуація з лисом?Відповідає,не дуже.Лише 117шт взяв.....:eek:,правда,ще з двома колегами мисливцями та смичком РГ.
Перепрошую.
Вот МОЛОДЦЫ!!!!!
Как сказал один киногерой : " ..... чем больше сдадим, тем лучше ....." (Джентельмены удачи):):):):)
Перепрошою.Вранці,товариш прочитав моє повідомлення,зателефонував та вніс ясність.117-це лише він з сином шкірок здав:)
Гадаю,ще коростяві траплялися,які не рахуються:D
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
брали і по 120 шт., в цьому сезоні вполювали зо 30 шт., поголів'я лисиці дуже мале
Та і ми добрались, лиса практично не мае :eek: ще не було такого сезону щоб одну або дві брали за полювання але що маемо то маемо
 

nikson-2

Мисливець
Один з основних факторів, що років 7 тому суттєво скоротив чисельність рудих на Хмельниччині- браконьєрські полювання під час нічної оранки. Лис не остерігається зовсім і біжить майже відразу за плугом в очікуванні мишей. А сучасні трактори освітлені неначе той Мангеттен, тому деякі "стрільці" за ніч "добували" по 20-40 лисів. Але коли вони приперли ту рухлядь на базар їх чекав величезний облом- за "некондицію" платили копійки. Додайте до цього ще "правильний" відстріл, а ще плюс хвороби-то й маємо значне скорочення поголів'я. А ще лисиця-надзвичайно пластичний вид-пристосувалася до життя в селах, або ж днює у величезних масивах очерету, де й з гончаками важкувато її добути. Тому у переважної більшості мисливців склалося хибне враження, що лиса взагалі не стало. Це помилка, зверніть хоча б увагу на кількість слідів після того, як випав сніг...
 

olga 83

Мисливець
обратил и я внимание на следы ....и таки да...их в разы меньше чем в прошлые года ,но бедой большой это не назовёш причин масса ..и браконьерство(не только трактора,вы не думайте что те кто с трактора стреляет не знает время когда шкурка в цене а когда нет,не забывайте о снегоходах) и болячки и цикличность... не беда,сезон закрыли трофеи взяты всё ок
п.с не забывайте о химии на полях ,или она только на зайку действует?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
є поняття "популяційних хвиль" - збільшення популяції хижака йде слідом за настанням піку популяції жертви (в нашому випадку миша - лис), хижак зменшує кількість жертви до мінімуму, потім спадає чисельність хижака. такі коливання мають сталу періодичність, але є нюанси - полювання, використання зооцидів (проти мишей), хвороби, тому популяційні хвилі трохи ніби розтягнуті у часі, але все ж прослідковуються.
 

мр 153 12 76..

Снайпер
У нас ,те парни, что ходят в основном по лисе,говорят ,что мышей на полях мало...и перестали на птицефабрике выбрасывать дохляк,вот и стало ее меньше,может переместилась куда...в поисках пищи
 

Саша1985

Мисливець
Трактористы ночной охоты,будут стрелять все в подряд,не только лисицу.Благими намерениями вымощена дорога в ад.Особенно при такой культуре охоты, многих охотников,как у нас.
 

Вова 1993

Мисливець
И это есть хорошо.Да и еще, нам бы этих трактористов ночной пахоты побольше.
что б трактористы ночью весной или осенью стреляли лису у них каждый патрон на счету и еще лисицу не едят) сколько било таких инцедентов что трактористы расказивали как они за ночь по 10 зайцев били так и охрана на полях бют зайца аж пух летит а вы про лису говорите) у не которых трактористов и охраников пневматика до 10 тищ с оптикой так эти уроди бес шума и пили за 35-50 метров зайку ложат на рас два ! лиса била и будет только ее один сезон много другой меньше а зайку истребляют чуть не круглий год вот за него и нужно переживать!ИМХО
 

crime830

Мисливець
Ще однією із болючих причин зменшення поголів'я лиса і не тільки його є сволота, яка ставить петлі, капкани з привареними від пилки дружба 2 зубами в які потраплять і мисливські собаки та травмують себе так, що до полювання більш не здатні бо втрачають ноги. Петель, капканів розставляють сотні, перевірять їх не встигають, лисиць носять здавати мішками. Постійно на полюванні трапляються лисиці, зайці, кози, що вже розклались, або їх обдуло.
Таким козлам потрібно їх яйця в їх капкани а на шию їхню петлю і пустить голим на осуд по селу чи місту.
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Ледве стрілив :) Стаю біля дерева і маню. Лис підбіг десь метрів на 120. Сильний вітер зі снігом дує прямо в об'єктив прицілу. Погано бачу. Цілюсь, бах... промах... рудий підскочив на місці, відбіг 10 метрів і дивиться в іншу сторону. Перезаряджаю, поспіхом цілюсь бах...промах... :) Лис навтьоки. Біжить прямо до мене. Затримався 50 метрів від мене. Бах...лежить...а що б ти скис... :)
CAM02048.jpg
CAM02050.jpg
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Сьогоднішный день присвятили зменшенню популяції лиса, результат:два мужика
P1020554.JPG P1020555.JPG
 
Зверху