Полювання на голубів

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Дуже хочу повернути тему в потрібне русло і задати знавцям питання на засипку, а може і не на засипку: полював на голуба на соняшнику. Зараз соняшник почали збирати. Чи буде ще літати через тиждень над цим полем голуб, чи шукати інше місце? І яке, і де шукати це місце, в якій культурі?
Завчасно дякую.
 

Kapitan

Снайпер
Одинокий Вовк;215244 сказав(ла):
Дуже хочу повернути тему в потрібне русло і задати знавцям питання на засипку, а може і не на засипку: полював на голуба на соняшнику. Зараз соняшник почали збирати. Чи буде ще літати через тиждень над цим полем голуб, чи шукати інше місце? І яке, і де шукати це місце, в якій культурі?
Завчасно дякую.
Очень много нюансов, а отсюда писанины.В некоторых вопросах кой-чего наработал за четыре года на голубей.На утку сейчас охоту забросил вообще. Если очень интересует данный вопрос звоните, расскажу 0974960905.
 

охотник70

Мисливець
Полюю на припутня або вяхира майже все свое життя.З 7-ми років з батьком а з 1988 і самостійно.З Вашого дозволу хочу написати пару слів про це цікаве полювання.Використовую на вяхира в перші неділі полювання дріб №6 дальше№ 5 в контейнері і до самого його відльоту.Голуб (вяхир) дуже крепка на рану птиця.Десятки разів доводилось бочити як після пострілу (особливо коли вибите пірья) він пролітав до півкілометра і падав замертво.Тому вікористовувати дріб меньщу 6 вважаю недоцільним.Більше двох раз на одному місці стараюсь неполювати.Сьогодні наприклад голуба може бути сотні і норму відстріляти можна за якісь півтори дві години а завтра на це місце прилетять одиниці.Вяхир просто зміщюеться на інше поле абож міняе кормове місце.Чучела останні роки стараюсь невикористовувати так як вони привязують а голуба треба шукати.Доводилось бачити роботу новомодних магнітів на які голуб майже нереагуе.Мабуть нам до Англіі ще далеко.Радує що останні роки популяція припутня фактично незменьшуеться, принаймі у нас в Хмельницьку.Можна багато писати і говорити за це цікаве полювання але вважаю основними складовими успіху це рекогнастіровка стрілецька вправність і маскіровка.
 

Вкладення

Зверху