Полювання на голуба

Respekto

Мисливець
Прилетает голубь рано, но охотится на него как? У нас же нет весенней охоты вообще?
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Лучше делать разведку перед открытием охоты. Где и какие поля и чем посеяны. А весной они могут быть то в одном то в другом месте. Где наблюдал голубей весной , осенью их там и в помине не было. Играет роль кормовая база.
Прилетает голубь рано, но охотится на него как? У нас же нет весенней охоты вообще?
О стрельбе речь не идет. А Охота для меня- это не только непосредственная добыча. Полюбоваться птицей, после долгой разлуки, сделать определенные прогнозы это тоже часть охоты. Безусловно, охотиться мы все будем там, в основном, где кормится птица. Но и наличие потенциальных водоемов-водопоев, деревьев, пригодных для присад голубей и т.д. и т.п. важны для наблюдений. Впрочем, я никому ничего навязывать не собираюсь. Ведь у каждого из нас- своя охота.
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Полювання на голуба-полювання вищого класу!!Декілька раз запрошували в східні області на полювання,бо в нас його майже немає і всьому виною є відсутність власне кормової бази.Відчуття і емоції від цих полювань неповторні.Вадім правильно говоре про правильність виставлення принад і вибору місць. Полювання на голуба-це майстерність яка відточується роками!
 
Останнє редагування:

Виталя

Снайпер
Наверняка не только голубиная охота содержит хорошую подготовку,и маскировку.
На утиной охоте тоже многое состоит из, правильно выбранного места,и расстановки чучел.
Но и если придерживаться этих норм,то на той или иной Охоте, будет сто процентов результативность.
 

kef

Зброяр
Ніколи не користувався " чучалами". Та різними маскувальними сітками .Завжди перед днем полювання "вичисляв" місця годівлі та водопою. Навіть коли поля майже усі засіяні соняшником і коли голуби починають на них годуватись то видно .що голуб має свої улюблені місця годівлі .та місця перелету, водопою . Ось там і полюю. Рушниці 12 чи 16 к.різниці немає. Навіть " циліндри" у " французу" 16 к.давали хороший результат.Шріт - 7 основний. Лише інколи 5 .але дуже рідко цей номер використовую.
 

Fonex

Снайпер
Ніколи не користувався " чучалами". Та різними маскувальними сітками .Завжди перед днем полювання "вичисляв" місця годівлі та водопою. Навіть коли поля майже усі засіяні соняшником і коли голуби починають на них годуватись то видно .що голуб має свої улюблені місця годівлі .та місця перелету, водопою . Ось там і полюю. Рушниці 12 чи 16 к.різниці немає. Навіть " циліндри" у " французу" 16 к.давали хороший результат.Шріт - 7 основний. Лише інколи 5 .але дуже рідко цей номер використовую.
Полюю на голуба різними способами, але на кормових полях з чучелами, або на місцях водопою(також з чучелами, небагато, але всеж) - займає великий відсоток цих полювань. Також, як і пан Север, з весни люблю їздити спостерігати за голубами - це також дуже захопливо...
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Арго

S-Moderator
Команда форуму
В нас його немає!Полюємо на прельоті!
 

Fonex

Снайпер
Кстати, супер-кормовая база для вяхиря. Даже на передискованном о-о-чень долго держится!
Вот именно...
В нас його немає!Полюємо на прельоті!
Може, поїздити, пошукати...Десь ріпак, десь мо хто гороху висадить.., десь сонях.., а десь мо і пшениця зустрінеться...
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
В нас не та область!
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
якось же добувають його мисливці.
Мисливці знаходять місця переліту птиці і в скрадках полюють на неї,або на токах,але це рідкі випадки!!В нас сезон полювання на голуба короткий.Відкриття за тиждень до загального відкриття на водоплаваючу і далі кому як повезе.В основному всі їздять на одні і ті ж місця,де голуб перелітає.Чого я коли декілька разів їздив на полювання в східні області,то спочатку не повірив,що може бути його така кількість.
 
Останнє редагування:

kef

Зброяр
Мисливці знаходять місця переліту птиці і в скрадках полюють на неї,або на токах,але це рідкі випадки!!В нас сезон полювання на голуба короткий.Відкриття за тиждень до загального відкриття на водоплаваючу і далі кому як повезе.В основному всі їздять на одні і ті ж місця,де голуб перелітає.Чого я коли декілька разів їздив на полювання в східні області,то спочатку не повірив,що може бути його така кількість.
В минулому році у нас літали стаї голубів у декілька сотень штук. Навіть місцевих кількість збільшилась в рази. І так ,що року популяція стає більшою.
 

Зверобой 60

Мисливець
У меня лучшие охоты на голубя это водопой после кормежки и краткий отдых на ЛЭП после первой кормежки и водопоя.Ракушек 15шт.И шесть полнокорпусных.В засидку беру спаниеля ,после выстрела найти и принести мне в руки это его работа.Всем удачи!
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

охотник 70

Новачок
Припутня з кожним роком все більше і в нас,але і мисливців на нього збільшується так само.Років 15-20 тому полювали на нього декілька чоловік.А зараз...Приїжаєш після попередньої розвідки ,десь поблище до кормового поля,а там вже машин 5 стоять..Канонада ,б'ють на різні дистанції,часто невиправдано далекі.Голуб після таких обстрілів робиться сторожкий,змінює кормові поля так що доводиться його шукати по декілька тижнів.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
.Років 15-20 тому полювали на нього декілька чоловік.
Лет 15-20 назад, мне за утками головы некогда было поднять: не успеешь с утренней зорьки вернутся и просушиться, как надо было уже спешить на вечернюю зорю! А сейчас в тех местах, где были болота и болотянки- кукуруза с соей растут и остались одни лишь названия от прежних мест былых охот... Все осушено и давно перепахано. К сожалению, альтернативы вяхирям, в тех местах где я охочусь, практически нет. Не скрою, люба мне эта охота, да и добыча витютень достойная. Но и за утками очень скучаю....
 

senya 2011

Мисливець
Лет 15-20 назад, мне за утками головы некогда было поднять: не успеешь с утренней зорьки вернутся и просушиться, как надо было уже спешить на вечернюю зорю! А сейчас в тех местах, где были болота и болотянки- кукуруза с соей растут и остались одни лишь названия от прежних мест былых охот... Все осушено и давно перепахано. К сожалению, альтернативы вяхирям, в тех местах где я охочусь, практически нет. Не скрою, люба мне эта охота, да и добыча витютень достойная. Но и за утками очень скучаю....
Ситуація 1 в 1 як і в нас. Мало того, відсутність води в болоті впливає не тільки на відсутність качки але і на популяцію кабана. Зовсім не лишилось залитих як колись острівців, де звір може спокійно нікого не боячись відпочити. Зараз щоб сходити в болото достатньо кросівок :(
 
Зверху