Полювання на голуба

mulyavchik

Снайпер
І я вчора на роботі перший раз в цьому році побачив вяхирьків.Літала парочка,навіть "горки" робили,покружляли трохи тай повсідались на старому горіхові.І вже якось на душі стало приємніше та легше від побаченого.
 

oliver

Слідопит
Тернопіль. До мене в двір перший припутень прилетів акурат на моє День народження 18 березня після обіду десь о 16 год. Точно знаю, бо дерева їх прямо перед моїми вікнами, заглядав постійно за ними останніми днями. От такий подарунок.
 

VS1975

Снайпер
Тернопіль. До мене в двір перший припутень прилетів акурат на моє День народження 18 березня після обіду десь о 16 год. Точно знаю, бо дерева їх прямо перед моїми вікнами, заглядав постійно за ними останніми днями. От такий подарунок.
А чому у профілі День народження стоїть 1 січня ? Не порядок ;).
 

oliver

Слідопит

oliver

Слідопит

mulyavchik

Снайпер
Сьогодны зранку вийшов на балкон покурити,а зліва від будинку ростуть верби,так от на них почув уже токування вяхирьків.Прийшла весна,повертаються вяхирьки.Скоро загудуть гарно,почнуться їхні клопоти.
 

igor21

Слідопит
Сумщина. Вчера и сегодня вижу вяхирей, почти на каждом перекуре, крутятся возле элеватора. Одиночки, пары и только что 5 штук разом...:)
Та же Сумщина, 80 км "южнее"...
Первые одиночки появились 22-го марта... Правда, не "40", а меньше... :)
Сегодня, несмотря на дождь, вовсю ГуГукают и токуют...
 

Зверобой 60

Мисливець
Аналогично.Сразу прилетела стайка штук шесть-восемь.Уже не первый год облюбовали сухие осокоря над водой.Тут они разбиваються на пары,токуют и тут же мастерят гнезда и выводят потомство.Как это происходит вижу каждый год.Вот и сегодня гулял с Тосиком возле гаража и заметил парочку вяхиря которые осматривали прошлогодне гнездо.Крупние в брачном оперении,с белыми пятнышками и зеленоватыми с отливом на шее.Красная грудка.Полюбовался.С ув.
 
Зверху