Полювання з дроном

MAPODEP

Мисливець
дрони повинні приносити користь, наприклад в боротьбі з браконьєрами
 

Саша1985

Мисливець
полезная вещь при таксации копытных. например:cool:. И ВСЁ
Если вам не трудно,то как вы себе это представляете?Не думаю что в густых лесных массивах,густо заросших болотах,и ярах.Можно было бы успешно,и досконально провести таксацию дроном.Да и стоимость данного аппарата не маленькая,и пользоваться нужно уметь,на надлежащем уровне.Погодные условия,которые могут изменится в один миг,запросто перечеркнут такую работу на раз.
 

olga 83

Мисливець
Если вам не трудно,то как вы себе это представляете?Не думаю что в густых лесных массивах,густо заросших болотах,и ярах.Можно было бы успешно,и досконально провести таксацию дроном.Да и стоимость данного аппарата не маленькая,и пользоваться нужно уметь,на надлежащем уровне.Погодные условия,которые могут изменится в один миг,запросто перечеркнут такую работу на раз.
тобишь для таксации с ваших слов ну не как не годись а для охоты пожалуйста? так и джунглей у нас подавна нету,ну и само собой пилот нужен и там и тут, так о чём вопрос?и к стати ,мне не трудно но я представляю себе таксацию с этим аппаратом так же как и любой приверженец охоты с этим аппаратом-ну реально не быть этому потому и навёл пример лайки с волком дабы закрыть тему которая не имеет розумного продолжения,и не ужели вы думаете что без (всё к примеру) дронов таксация проводится на най лучшем или безошибочном уровне????
 

Саша1985

Мисливець
тобишь для таксации с ваших слов ну не как не годись а для охоты пожалуйста?
Где вы прочитали хоть в доном моем посте,по данной теме,что я писал о дронах которые годятся для охоты?Вам нужно быть внимательнее читая посты оппонентов.
 

nick1983

Новачок
Доброго дня, хто підскаже, дрони, заборонені нашим законодавством для полювання? Якщо так, то зкиньте зсилку на закон, дякую.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Доброго дня, хто підскаже, дрони, заборонені нашим законодавством для полювання? Якщо так, то зкиньте зсилку на закон, дякую.
Экзамены, так сказать охотминимум сдавали...?
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Стаття 20. Заборони щодо здійснення полювання
Забороняється з використанням
електричного обладнання для добування тварин;
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
А хіба дрон призначений "для добування тварин"?
Вже не раз обговорювали цю тему і також саме цю 20 статтю. Якби не оте - "добування", а полювання.
А з іншої строни, вистежити з дроном а потім добути, як на мене це те саме....
Моя думка, дронам не місце не полюванні. І врешті-решт, а як самому знайти, вистежити, потропити, загоном взяти хитрого лиса чи спритного зайця, потоптати кілометрів з 15.......
А де ж романтика полювання з вірним другом, а як же стійка собаки, яка варта всього полювання......
 

Kapitan

Снайпер
Не уверен: раз такие идеи возникают - то они не одиноки. Представляете, что тогда может твориться в головах у других!:eek:
Скажу Вам так панове, що полювання з дронами вже практикується не один рік. І якщо ви цього не знали, то треба більше бувати в угіддях. Самі розумієте, що полюють з ними люди які далеко не бідні, та інша категорія під назвою держслужбовці. Звичайно, що вони не полюють на зайця чи лисицю, це я думаю усім цілком зрозуміло. І я думаю, що зрозуміло і те, що управи на такі категорії теж не має. А якщо й вдається скласти протокол то він таким мудакам до одного місця. Як правило вони навіть і того штрафу не сплачують. Отака сувора реальність нашого мисливського життя буття.
Про романтику полювання. А яка може бути романтика коли за тушу дикого кабана платять по 20тис. гривень. За інші види тварин не знаю, не інтересувало. В залежності від ваги росте й ціна. Ціна також росте і залежно від регіону.
Вибють козуль, кабанів, лосів, оленів перейдуть на зайці. Хоча зайці в ресторанах теж дорогі, але там вихід малий, тому цей звір не перспективний серед цих муділ.
От така пацани романтика полювання.
 

POMAH-Lviv

Мисливець
Вже не раз обговорювали цю тему і також саме цю 20 статтю. Якби не оте - "добування", а полювання.
А з іншої строни, вистежити з дроном а потім добути, як на мене це те саме....
Моя думка, дронам не місце не полюванні. І врешті-решт, а як самому знайти, вистежити, потропити, загоном взяти хитрого лиса чи спритного зайця, потоптати кілометрів з 15.......
А де ж романтика полювання з вірним другом, а як же стійка собаки, яка варта всього полювання......
Так я ж не підтримую дрони - цікавить теоретична (законна) складова. Якщо зайшла мова про такі технічні засоби як дрони - а які думки щодо використання лісових камер?
 

HOWA

Слідопит
Вибачаюсь але електричного і електронного , трохі різні речі. Мобільний телефон до якого типу відноситься? Його можливо викристовувати на полюванні чи ні? Так як і радіостанціїї діапазону PMR та LPD.
 
Останнє редагування:

nick1983

Новачок
Экзамены, так сказать охотминимум сдавали...?
Здавав, і без жодної гривні... Якщо було б не ''добування'' а ''полювання'' то таким самим чином і ехолоти можна заборонити для рибалки і електронні кораблики для завозки прикормки чи наживки...
 
Зверху