Полювання з Українським Гірським Гончаком

собаколюб

Слідопит
відомо, що з УГГ полюють майже на все, але хотілося б бачити реальні звіти по роботі цих собак
 

собаколюб

Слідопит
ось переношу повідомлення одного Гарного мисливця Лемеш Михайло, має трьох карпатців, але часто полює з чотирма( +1 брата):
В нас уже плюсова температура вдень,а вечером іноді нольова...Отже зранку як завжди зробився серен ,тож вирішую пізніше вийти на полювання....Тут уже дев*ята година,але сонечка невидно,отже відлига може аж вечером наступити ,беру всіх трьох собак і в путь....По дорозі приєдується брат із Бондийом ....Отже через людські огороди прямуємо до лісу...Починати плануємо із того місця де мене минулої неділі розвела лисиця.....Потроху починає накрапувати і дощик...Доходимо до потічка ,через який треба перейти ,щоб потрапити до нашого лісу,а там водичка досить неспокійна,але на броді всежтаки можна перейти в чоботах...Недавня повінь ,знову зрушила місток....
Дощик трішки припустив сильніше...Іду я перший...Ось ось вода перестрибне гумову загороду і намочить мої ноги,але потроху хитрісю ,швидкістю всежтаки перехожу на інший бік....Брат як побачив як я переходив через воду,каже ,а я повертаюся додому,та і дощ паде... ...Свиснув я на Бондия ,той небоявся замочити ноги ,отже іду я із чотирьма звірами хитрих лисів перехитрьовувати...Тільки зайшов вліс ,Джулія по своїх справах ,по набродах заячих лізати,Найда в інший бік...Я незупиняюсь прямую в той район де останній раз бачив лиса,а зімною Рекс і Бондий...Бондий дивиться ,щоб Рекс блище до мене не підходив ,ревнує,а Рекс дивиться ,щоб незагубитися ....По дорозі до нас приєдналася Найда ,вона як зазвичай з*явилася із того боку із якого її нечекаєш...Дуже гарно орінтується в лісі,та і Джулія бачу такаж......Отже майже дійшов до запланованого місця,стаю над звором...Звір такий, завалений деревами,зарослий ожиною....Найді нетреба щось показувати ,або демонструвати ,вона відразу на обслідування даного участка,Бондий за нею....Бачу що нічого там нема ,але хвости як антенки заворушилися в обох....Покружляли ,помоталися і попрямували в гору....Я також трішки підійшов до переходу між зворами....І тут першою Заспівала Найда і відразуж за нею і Бондий...Ох і люблю я їх пісню....Зарас Найда уже трішки підсадила голос ,а раніше його можна було почути скрізь...
Отже я відразу телефон для фільмовання,записав трішки їх гону ,як чую до них підвалює Рекс і починає бігати туди сюди і підвивати,а пісня тим часом уже лилася за хребтом лісу і зходячи потихеньку із слуху...Дощ припустив іще сильніше,Рекс продовжує гавкати на одному місці і Джуля як завжди десь не там де мені треба, індивідуалістка блін....Вся ця картина починає мене дражнити...Кладу телефон на паузу,стою чекаю....Тим часом прибігла Джуля,всежтаки чула гін і Рекс затих і мовчки уже без зайвого галасу повернувся до мене...Але друга біда ,вони почали біля мене ганяти туди сюди в пошуку...Яка вчорта лисиця прийде до мене при такій активності навколо.... І вершиною цього всього став дзвінок від дружини...Яж знімав на телефон ,а якщо на нього зателефонувати під час з"йомки чи коли він на паузі то камера виключається і зйомку прервано....Вона зателефонувала по дуже важливій справі...На мій телефон мав прийти код для реєстрації в "Контактах" і їй потрібно було сказати той код .Непромовивши ні слова із того що можна було в той час промовити,кажу зарас подивлюся і перетелефоную...Дивлюся дійсно прийшло повідомлення,але код із тими англійськими ерогліфами і його неперекажеш по телефону треба переслати......Так як телефон був немій а жінчин я на десятій спробі всежтаки відсилаю той код ...Дощ уже майже ллє,Рекс як ненормальний гасає біля мене,камера на телефоні вимкнута і тут чую тихенький і так приємний мому вухові фон який потихеньку починає наростати і приближатися...Ох і люблю я ці нотки....І як най сильніше чути ту музику так і Рексом сильніше мотає в різні сторони....Я намагаюся сам із собою поговорити ,що мовляв сам знав що так буде і свідомо взяв всіх собак тож терпи....І тут бачу летить,зпочатку навіть подумав що заєць,так воно виглядало із далека,але ні лисичка...Прямує із реактивною швидкістю в мій бік,мені навіть було здалося ,що вона зупиниласі і побачила Рекса,але ні бачу жене далі ...І от із страху ,що підшумиться ,на відстані десь 60 метрів роблю постріл 4 в контейнері...Відразу біг став хаотичний,але летить далі ...Так як я стояв на гірці а лис біг долиною,а між нами прірва яка дасть змогу лисові зійти із зору,то я стріляю і вдруге...Лис всерівно залітає до звора....Я миттєво перезаряджаю (ніколи нелюбив ежектор,але іноді він і добрий )Підбігаю блище,але лиисичка вже лежала і через неї текла зворова вода.....Першою до лисиці прибігла Джулія,вона добре знає що можуть означати постріли...Вхватила ,добре нею потрясла ,але та ані пари з вуст...Потім Рекс,він її не кусав ,але і поводився вже більш приємливо ,навіть мені здалося ,що хотів її вхопити один разок коли я її тіліпав за вухо в нього перед мордою...І тут заливаючись піснею прилетіла і важка артилерія....Бондий підійшов понюхав і попрямува собі далі,Найда поки всі реберцята лисиці не похріскала,то невідходила....Після того як впала лисичка ,яка виявилася лисом,наче по помаху чарівника чарівною палочкою,все навколо затихло ,дощ перестав капати ,стало яскравіше все,подув тепленький весняний вітерець...Зробивши декілька знімків із телефону я вже прямував на най блищий лісовий хребет для пошуку нових вражень....
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Полювання з собаками закінчилися, наступні осінню. Залишилися притравка, змагання, виставки.....
 

Рома2323

Мисливець
С ними на всё охотятся,только почему-то боятся на испытания выставлять...
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Рома2323;112774 сказав(ла):
С ними на всё охотятся,только почему-то боятся на испытания выставлять...
Чоловіче нащо воно тобі? Чи ти подумав, що виведеш "на чисту воду" породу якій сотні років? Дивись штанці не об..ри. Таких як ти було багато....порада є... а про них нема що згадати.....
 

Рома2323

Мисливець
Богун,а тебя что каждое утро кто-то имеет?Что ты злой такой....Ты по тише со словами,а трандеть о пи...той породе и бздеть даже на испытания выставить....
 

Рома2323

Мисливець
Где факты роботоспособночти собак или то видео что ты выставил,так дворняги полутше работать будут,кинолог...У меня такиг кгг нак каждом базаре ьегает пол сотни...
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Рома2323;112810 сказав(ла):
Где факты роботоспособночти собак или то видео что ты выставил,так дворняги полутше работать будут,кинолог...У меня такиг кгг нак каждом базаре ьегает пол сотни...
Я виложив пошук підранка кабана по справжньому кров'яному сліду, притравку на підранку кабана і ознайомлення з пострілом Українських Гірських Гончаків.
Ти дивишся відео і не можеш збагнути що ти бачиш....то куди ти пхаєшся до робочих якостей цілої породи? Для тебе це неосяжні космічні простори....
 

Рома2323

Мисливець
Та я смотрю видео и не могу понять в чём эти собаки такие уникальные,трёпа какие они хорошие много,а вот ни отчётов,ни рапотричек с испытаний нет!Щенков наплодили,розпродали,посмотрим что будет дальше.Когда начнут их вам обратно впаривать!!!
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Рома2323;112848 сказав(ла):
Ну да,говорю же трёп,один трёп и ничего больше...бла бла бла)
От чудний чоловік. Ти думаєш, що переконати тебе в робочих якостях УГГ це найважливіша річ, над якою цілий час мізкують власники УГГ? Ти вирішив відкрити великий розплідник УГГ? Чому ми маємо тебе у чомусь переконувати? Яка нам з цього користь?
 

Рома2323

Мисливець
Так если вы меня или другого форумчанина не можете убедить в том, что эти собаки работают,имеют превозходство над другими гончими то зачем эта тема вообще нужна!?Почему так страшно выставить собак на испытания???

Почему ваш заводило,Вася егерь не везёт этих собак в своб испанию,а скупает тут лаек,которые и в подмётки не годятся вашим КГГ..
 

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Рома2323;112888 сказав(ла):
Так если вы меня или другого форумчанина не можете убедить в том, что эти собаки работают,имеют превозходство над другими гончими то зачем эта тема вообще нужна!?Почему так страшно выставить собак на испытания???

Почему ваш заводило,Вася егерь не везёт этих собак в своб испанию,а скупает тут лаек,которые и в подмётки не годятся вашим КГГ..
Праця УГГ суттєво відрізняється від праці РГ, РРГ.. Їх не можна порівнювати. Люди, які вибирають УГГ, не хочуть мати РГ. Якщо комусь потрібен "звіровий гончак" то навіщо йому кологон РГ з в'язкістю три години гону і п'ять годин шукання? Беруть УГГ....кожний сходить з ума по своєму....від самого початку ніхто не пише що УГГ гонить довше за РГ...люди вибирають свідомо....знають що беруть...і все ж таки беруть...
 

Рома2323

Мисливець
Ну вот,оказывается можно и нормально отвечать,без подколок и ненависти,это радует.Я тебе не враг и вроде не"москаль",что ты меня так ненавидел.
 

fez-log

Новачок
Отличная робота!!! Я со своим АнглоРусом тоже лису и зайца за один день добывал. Заец был добыт в поле после первого круга. Правда охотился в одиночку. И по шабашу пёс поднял поросят за рекой, под лесом, и гнал аж до заказника (км с 5). Кто я к тому, что каждая порода по своему хороша. Владельцы РГ щас скажут, что АРГ не способна так работать. Но я и доказывать никому ничего не буду. Точно так жэ и владельцы УГГ никому ничего доказывать не должны. Для меня, к примеру, впадло отыскивать РГ на каждой охоте по несколько часов. Мой АРГ очень схож по манере роботы с УГГ далеко не гонит, лаёт только с подьема, на подвал не идёт и самое главное: куда бы он не загнал зверя, обязательно вернётся по своим следам, отыщит мои следи, найдёт меня и только после этого пойдёт в полаз искать следующего зверя.
Пы. Сы. очень нравится УГГ, хочу завести. Но уж очень мало инфы об етой породе. Кто евляется щасливым обладателем етой породы отозвитесь. Пишыте свой номер тел. в личку я наберу, у меня только МТС. Спасиба.
 
Зверху