Положение патронташа.

Trigal

Снайпер

Waldi2000

Мисливець
памятаю їхали ми з товаришем з полювання на качку, тай заїхали в смт де єгерь проживав щоб купити відстрілки на пух, а в товариша на куртці пришито було патронташ на 3 набої і він не витягнув набої звідти, то єгерь як побачив каже: так не можна, в багажнику в рюкзаку треба, а то вдруг беркут зупинить машину побачить патрони прикладом по животу наземлю і понеслось цілий бойовик придумав нам находу))))
 

VS1975

Снайпер
Глядя на это все, на ум приходит, пословица про собаку и ее гиниталии;)
[/QUOTE]
Так дана тема саме про це :D. Вже 2 сторінки. І це тільки початок.
 
Вы же как то жили, с этим 42 года. Что вдруг случилось?
Ну вот так сложились обстоятельства. Не ужели это такой напряг просто сказать да можно или да нельзя или не знаю. Может это еще кому то будет полезно.
 

HOWA

Слідопит
Ну вот так сложились обстоятельства. Не ужели это такой напряг просто сказать да можно или да нельзя или не знаю. Может это еще кому то будет полезно.
Смею предположить Владимирович 78 получил протокол по этому поводу от каких-то "уполномоченных" и теперь ищет помощи в виде подсказок - "а чё теперь будет за это"?
 

Panters

Снайпер
Смею предположить Владимирович 78 получил протокол по этому поводу от каких-то "уполномоченных" и теперь ищет помощи в виде подсказок - "а чё теперь будет за это"?
Конфіскація патронташа ружжа сейфу та лішеніє посвідчення років та на ...надцять,
ну мабуть досить бо ще на 2 стор. напишу:D.
 

ТАР

Снайпер

CheshireCat

Мисливець
Если на открытие то патронтаж должен быть опечатан и в сопровождении полиции)))
10.2. Перевезення вогнепальної, холодної, охолощеної та пневматичної зброї, а також мисливського пороху, заряджених мисливських та спортивних патронів основних частин зброї, бойових припасів до зброї військових зразків, пристроїв та патронів до них автомобільним транспортом здійснюється згідно з вимогами законодавства щодо безпеки перевезення небезпечних вантажів цим транспортом. Керівник підприємства, установи, організації, суб'єкт господарювання для супроводження цього вантажу повинен призначити не менше двох осіб, які озброюються відомчою вогнепальною зброєю. У разі її відсутності охорона здійснюється працівниками поліції охорони або охороною іншого суб'єкта господарювання, що має ліцензію на надання послуг з охорони власності та громадян, з якою укладено відповідний договір. Під час перевезення мисливської, спортивної вогнепальної зброї та пристроїв (50 і більше одиниць), а також зброї військових зразків (понад 15 одиниць), набоїв до зброї військових зразків (10000 штук і більше), набоїв до мисливської, спортивної вогнепальної зброї, патронів до пристроїв (20000 штук, 50 кг пороху і більше), основних частин зброї (100 штук і більше) охорона здійснюється виключно працівниками поліції охорони. Для перевезення мають бути виділені криті автомашини. При перевезенні пороху підлога кузова автомашини застилається повстю, кошмою або іншим подібним матеріалом. Зброя, основні частини зброї і бойові припаси, пристрої та патрони до них мають бути упаковані в пристосовану тару, яка опечатується або опломбовується.
Нас стосується розділ 12.
10 то для підприємств/відомств.
 

ТАР

Снайпер
Нас стосується розділ 12.
10 то для підприємств/відомств.
Перше то жартома написав, а потім дописав.
А если так по зайцу, можно как угодно носить с дозволом на руках.
12.13. Під час перенесення або перевезення вогнепальна, пневматична зброя має бути у розрядженому стані та знаходитися у спеціальному чохлі, кейсі, футлярі тощо. Під час перенесення або перевезення зброї та боєприпасів до неї, основних частин зброї, пристроїв та патронів до них власник зобов'язаний мати при собі дозвіл органу поліції на право зберігання та носіння такої зброї, основних частин зброї та пристроїв.
 
Звичайно. Я так завжди полюю. Я замітив що запитання від форумчан стають все комічними...
Ну в чем комичность? У нас в коллективе все уже охотники со стажем и мнения разделились - четкого ответа нет . Я лично думаю , что можно , ружье в чехле патроны в патронташе на поясе , но четкого ответа у меня тоже нет . Если пешком по тротуару думаю можно , а в общественном транспорте ? Где правда я не знаю по этому и спросил.
 

Trigal

Снайпер
Ну в чем комичность? У нас в коллективе все уже охотники со стажем и мнения разделились - четкого ответа нет . Я лично думаю , что можно , ружье в чехле патроны в патронташе на поясе , но четкого ответа у меня тоже нет . Если пешком по тротуару думаю можно , а в общественном транспорте ? Где правда я не знаю по этому и спросил.
Похоже это тот случай, когда вроде бы как и можно, но лучше не провоцировать. Если носить патронташ поверх одежды, у всех на виду, да ещё в общественном транспорте, для Вас не принципиально, то неужели так сложно положить его в рюкзак или одеть под верхнюю одежду? Я зимой даже на охоте патронташ под курткой ношу. А пара-тройка патронов на случай добора подранка - просто в кармане. И патроны не мерзнут, или не мокнут под дождем.
 

HOWA

Слідопит
Я лично думаю , что можно , ружье в чехле патроны в патронташе на поясе , но четкого ответа у меня тоже нет . Если пешком по тротуару думаю можно , а в общественном транспорте ? Где правда я не знаю по этому и спросил.
А в чем проблема? Попробуйте, потом здесь нам расскажете что из этого вышло. И где правда.
 
Зверху