Поздравление для Kula4ok82

Статус
Закрита.

Monya

S-Moderator
Команда форуму
С днем рождения Виталик!!!Здоровья тебе любви и радости от жизни.Удачных и запоминающихся охот и точных выстрелов!!!С Уважением Дмитрий.
 

Pavel1988

Снайпер
Віталя міцного здорв’я та всіх земних і неземних гараздів тобі та твої родині. Після першої чарки не закушуючи наливай і пий другу то від нас буде!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
З Днем народження!!! легкої дороги по життю, завжди доброго Поля, радості від рідних та близьких, морального спокою та матеріального достатку!!!
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Приєднуюсь до привітань. Миру, достатку, натхнення, незабутніх пострілів і, як слідство - залікових трофеїв!
 

BOOS

Слідопит
Щиро вітаю тебе друже з Днем народження!
Бажаю тобі міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.
Хай тебе підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, минають негаразди та непорозуміння.
Хай доля збагачує життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення.:):):)
З повагою Олександр.
 

Роман ЗСЛ

Снайпер
images-3.jpg
1359750094.jpg


Я також приєднуюся до усіх побажань,які прозвучали і прозвучать у твій адрес,багато бажали,бажають і будуть бажати,а я скажу щось похоже як Дядя Коля,так постійно мене вітає наш колега з Житомира,і так -бажаю щоб х.й стояв і серце билось....міцного здоров'я...
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Віталік поздоровляю з Днем народження!!Щастя,здоров"я і всього самого найкращого,що можуть побажати товариші по захопленню!!!

 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Вітаха всйого самого найкращого тобі бажаю а головне здоров,я ;) хай тобі щастить ;)
 
Статус
Закрита.
Зверху