Подарую.

Статус
Закрита.
Боюсь что в январь по показателям самый глухой месяц как и везде кроме травмпунктов и полиции
В тому і весь сенс!!! Якщо в січні людина стала в наші ряди, значить цілеспрямований і пробивний!!!;)
 

Vadim1721vadim

Снайпер
ну раз пошла такая пьянка влезу и я в вашу тему.добавлю к шикарной шляпе часы "Анфибия"рабочие но надо поменять заводную иглу.не гоже целеустремленому охотнику в шляпе и без часов ходить.предложение действительное до открыия сезона или если автор темы закроет ее раньше.
Resize_2018-12-17_18-27-58-335(1).png
Resize_2018-12-17_18-27-55-988(1).png
 
Останнє редагування:

Vadim1721vadim

Снайпер
перші дві цифри сходяться, а далі - мимо :D
Переглянути вкладення 555743
старый новый год это конечно серьезно я к стати получил права 14.01 и в этом году после ДТП "царапину на бампере сделал"тоже вернули 14.01.....если не кто не появится к устоновленым срокам то могу Вам часы подарить.я думаю ваша дата достойна подарка.
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда
Дякую за пропозицію. Нехай все буде чесно, молодий так мододий. Тим більше годинник у мене є.
 

PetrenkoAO

ветеран форуму
надійна команда
Я отримав дрзвіл на зброю 14.01. І тепер кожні три роки...
:):):)
 

Охотник77

Снайпер
ну хоть покажите фото
Добрався сьогодні до мисливського квитка, після купання він у мене, ледь розгледів дату 17.01.00 року.фото виставлять безполезно нічого не видно з камери телефону.пс: на подарунок нівякому разі не претендує,він дійсно має попасти до починаючого свій мисливський шлях мисливця !
 
Добрався сьогодні до мисливського квитка, після купання він у мене, ледь розгледів дату 17.01.00 року.фото виставлять безполезно нічого не видно з камери телефону.пс: на подарунок нівякому разі не претендує,він дійсно має попасти до починаючого свій мисливський шлях мисливця !
Так всетаки, яка дата? З Ваашого повiдомлення я зрозумiв, що у квитку прописана дата 17 сiчня 2000 рiк, а я в пошуках людини з датою в квитку (сiчень, 2020 рiк). Та й про молодого я нiчого такого не писав. Новоспечений може бути чоловiк любого вiку i навiть жiнка ;););). З повагою!
 

Охотник77

Снайпер
Все вірно ви пишете, з моєю датою квитка то був просто жарт, можливо невдалий.З повагою!
 
Доброго часу панове! Вирішив змінити умови, за яких людина отримає від мене подарунок! Отже- цей головний убір поїде до того, хто став мисливцем в 2020 році і здобув свій перший трофей !!! Бо щось не склалося з початківцем, який зареєструвався в січні. Фото мисливського посвідчення і фото з трофеєм прошу надати мені в особисті повідомлення. Нехай щастить!
 
Статус
Закрита.
Зверху