Плашка для литя дробі.

Призрак 153

Слідопит
Це є форма.плашка це напів форма яка окунається в свинець і лишки знімают войлоком
а взагалі у нас називають ще форма===із невеличкого ковшика заливають свинець у прогріту форму...і виходить заготовка шроту...а потім ручна дробокатка, і шріт!)))
 

krushinski00

Снайпер
а взагалі у нас називають ще форма===із невеличкого ковшика заливають свинець у прогріту форму...і виходить заготовка шроту...а потім ручна дробокатка, і шріт!)))
На фото і є форма.плашка трішки інше
 

слесарь

Мисливець
А ви продаєте дану форму? Під які номера і ціна?
Вибачте, я не продаю! Просто поцікавився чи це в мене те, що шукає шановний василь довжик. Дякую, що надали люди вичерпну інформацію. А моя "форма для шроту" робить шріт №3 і дрібну картеч, вроді як №5. На справді, ціна цікавить? Наприклад: стільки може коштувати така як у мене форома, тільки нова(щойно зробленна)? Можливо з*явиться стимул її зробити...
 

Kapitan

Снайпер
Вибачте, я не продаю! Просто поцікавився чи це в мене те, що шукає шановний василь довжик. Дякую, що надали люди вичерпну інформацію. А моя "форма для шроту" робить шріт №3 і дрібну картеч, вроді як №5. На справді, ціна цікавить? Наприклад: стільки може коштувати така як у мене форома, тільки нова(щойно зробленна)? Можливо з*явиться стимул її зробити...
Подібна форма, тільки основа іде із алюмінію, на даний момент коштує 700гр. Людина робить їх досить професійно. Але. Попиту не має.
 

василь довжик

Слідопит
Питання с одиницю вирішив.Побробував нормально в дроболейці виходить.А на 00 нулі придбав форму.Вона в мене не багато використовуються 1-2кг.
 

Kapitan

Снайпер
Питання с одиницю вирішив.Побробував нормально в дроболейці виходить. А на 00 нулі придбав форму.Вона в мене не багато використовуються 1-2кг.
В дроболійці нормальна одиниця виходити не може. Хоча хто його знає, що Ви маєте на увазі "нормальна". Буває таке, що для одних дріб супер, а для інших узагалі не придатна. І як правило одиницю із під дроболійки треба ще довго докатувати в дробокаті або в подібному пристрої. Але беручи до уваги що ті "заготовки" бо по іншому їх назвати не можна котрі получаються із плашки треба теж добре обкатувати. То Ваш спосіб отримання одиниці повністю підтримую.
 

василь довжик

Слідопит
Як що форма висока для падіння дроби,тоді ну не ідеальна.Але якщо правильний вміст свинцю тоді трошки дробокаткою і шарик с подшипніка курить в сторонці.Одна в одну,катана,тверда,тяжка і що ще потрібно.Плашкю напевне надихаешся тих пар,що й до сусідки не захочеться бігти.
 

EARL

Слідопит
Дробокатка "катає шаріки на ура". Викатує всі облої, нерівності, краплі і т. д. і т. п. Я навіть бачив як один старий мисливець просто виливав з свинцю типу дротика товщиною 3мм., потім обценьками відкусував з того дротика шматочки приблизно 3х3мм. і далі катав в дробокатці типу "жорна". Виходив нормальний шріт!
 
Зверху