Питання по приватизації та по розколу старої Липи

F021

Новачок
Здравствуйте,

Вирішив не створювати дві теми, а збити це все в одну.
Є декілька лип на подвір’ї. Усі саджені дуже давно, здається більше ста років тому, по крайній мірі, бабця якій уже 92й рік пішов, говорить що коли вона прийшла у цю хату, то дерева уже були великі, мабуть вони ще у Російській Імперії садились, як говориться – пережили царів, колективізації, голодомори, війни, комуністів, нацистів-фашистів, і всіх їх разом. Одне дерево розколоте:

,

є побоювання що вітер, або-що може стати причиною повного розколу і падіння половини дерева, якщо упаде на хату, то катастрофа буде. Дерева високі, метрів 30, десь у два із половиною рази вищі за хату із горищем.
Що можна зробити, пиляти чи не пиляти? І ще питання по приватизації:

Хтось приватизовував землю яка надається сільським жителям за статтею 121 Земельного Кодексу України, а саме 12 соток під садок? Хочу взяти у Сільської Ради полоску біля грядок під подвір’ям, просто хтось приватизує,та й домашню живність ніде буде випасати, і там посадити садок, щоб із кадастровим номером і призначенням – під садок. Скільки це буде коштувати, приблизно? Можна щоб вони виділили землю, саме там де я хочу? Дякую/спасибі за відповіді.
 

baz

Мисливець
варианта 2-а

если совесть жмет ходим в БТИ (там дальше пошлют по адресу) пишем заявку на хотелку ссылаясь на закон проходим все ады бюрократии и если очень повезет и хватит невров будет садок.

по своему опыту, я ходил пытался выбить сотку ничейной земли прилегающей к моему участку официально на строительство гаража (что положено по закону) физически на парковку, дабы на него не посягались соседи узурпаторы любители себе огородика добавить, у меня примерно через полгода сдали нервы ибо там такие нацисто-фашисты что я тупо забил, так и продолжаю отражать периодические ахрессии соседей на лакомый кусок

если совесть не жмет и земля прилегает к Вашему участку можно тупо отжать ее легким переносом забора, если соседям пофиг, БТИ оно совсем пофиг, это разве что кто то жалобу накатает, тогда сразу прибегут пожурят накажут и впаяют штраф, но т.к. факт захвата на лицо, куда проще и дешевле будет у них самозахват узаконить, если снова таки никто из соседей не будет против по причине спора за эту землю, иначе может вылится в долгую судебную волокиту

в данном случае на Вашем месте, если никто из окружающих не против - липу б спилял, и сказал что так было ИМХО
 
Зверху