Питання по держлісагентстві

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Добрий вечір панове!
Прошу вибачення за можливо неординарне питання, але прошу Вашої допомоги щоб розібратися у наступному

Пропоную Вашій увазі наказ про відкриття полювання, сам вміст наказу ми з Вами не будемо брати до уваги, а візьмемо лише погодження цього наказу.
Отже :






1617905243058.png


Так, товариство, прошу звернути увагу ким погоджений даний наказ, отож як ми з вами бачимо, що наказ погоджений Львівським обласним управлінням лісового та мисливського господарства.
Виходячи із вищенаведеного, та керуючись статтею 19. Строки полювання
цитую :
"Строки полювання (конкретна дата відкриття та закриття полювання на певний вид мисливських тварин, дні полювання протягом тижня) та порядок його здійснення, а також норма добування мисливських тварин визначаються користувачем мисливських угідь у межах строків, визначених цим Законом, за погодженням з центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства, обласними, Київською, Севастопольською міськими державними адміністраціями та доводяться користувачами мисливських угідь до відома громадськості."
Я прийшов до висновку, що даний наказ немає юридичної сили, оскільки Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства. є органом територіальним, а не центральним .

P/S
Прошу Вас поставитись до питання з відповідальністю та розумінням (сміятись і обзиватися не можна!) та надати мені як людині далекій від законодавства чітке пояснення даної ситуації.
Наперед вдячний з повагою Юрій
 

Behmen

Мисливець
Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства не орган виконавчої влади
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Так, станом на сьогодні) вже є два чоловіки (я і Behmen), котрі вважають, що даний наказ немає юридичної сили, та такий що суперечить Закону України про МГ та полювання статті 19.

Можливо є інші аргументовані думки по цьому питанню?
Дуже б хотілося почути !
 

Зверобой 60

Мисливець
Упор я так понимаю делаеться на слово -центральным.Разбираться в даном вопросе должны юристы ,если разберуться ;).Для меня лично достаточно приказа районного УООРа что бы спокойно выйти на охоту.А если что то не так то ответственность ляжет на териториальный или центральный орган то я особо незаморачиваюсь.Сув.
 

Altay1972

Снайпер
Я думаю что "погодження" со стороны " Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства " относится к "Строки полювання (конкретна дата відкриття та закриття полювання на певний вид мисливських тварин, дні полювання протягом тижня) та порядок його здійснення, а також норма добування мисливських тварин визначаються користувачем мисливських угідь у межах строків, визначених цим Законом ". Охотустройство, границы, участки и т.д. у них же подписывалось... А все в целом "погоджено" центральним органом виконавчої влади, т.е. Львовской гос обл администрацией... Так что я считаю что все в порядке...
 

Altay1972

Снайпер
Может не очень корректно просто прописано: Лесхоз надо "ПОГОДЖЕНО" согласовано, а обл гос администрация надо "ЗАТВЕРДЖЕНО" утверждено, разрешено...
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
А все в целом "погоджено" центральним органом виконавчої влади, т.е. Львовской гос обл администрацией... Так что я считаю что все в порядке...
Ускладнюю задачу):
Львівська обласна державна адміністрація (ЛОДА) є місцевим (НЕ центральним) органом виконавчої влади
 

Altay1972

Снайпер
Ускладнюю задачу):
Львівська обласна державна адміністрація (ЛОДА) є місцевим (НЕ центральним) органом виконавчої влади
В рамках держави - місцевий, (якщо приказ би був республіканський - то не може), а в межах області - це центральний, приказ то областний...
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Дякую, що ведете конструктивну дискусію!

Я б казав так;
Першим потрібно приділити увагу на структуру Державного агентства лісових ресурсів України

P/S
Якби, ще до нас підключились деякі люди з форуму, то взагалі була би "бомба;)
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
"Деякі", як і всі ми, "чекають відповідь, від голови держлісагенства..."
Не потрібно мішати мухи з борщем)
Запит не поцьому питанні, а по підготовці мс до полювання.
Так що продовжуємо рухатися у даному напрямку.
 

Altay1972

Снайпер
Так там по идее еще должно быть согласование с Экологией, или оно на первом листе осталось, не попало в представленное фото...
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Так там по идее еще должно быть согласование с Экологией, или оно на первом листе осталось, не попало в представленное фото...
У даній задачі, ми розглянемо лише
"центральний органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері лісового та мисливського господарства"
Решту органів, поки-що лишаємо поза увагою
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Я не виключаю простої помилки /людський фактор/ під час складання даного документа. Юрист мав би перевірити документи

Ускладнюю задачу в друге):
Юрист перевірив даний документ, із всією відповідальністю заявив, що даний документ складено та погоджено вірно!,
Додам більше, юрист зацікавлений у допомозі нам!, і він надав (аби не було сумніву у його професійності як юриста ) слідуючий схожий документ;
Ось він -
1617967045615.png


Тобто як пояснює юрист, на цих двох прикладах ми можемо виключити таку помилку як : /людський фактор/

Також Юрист настирливо просив (не то що просив, а вимагав) нас усіх подивитися у сторону
структури Державного агентства лісових ресурсів України

P/S
Отож пропоную, нам усім скористатися порадами юриста, а я в свою чергу буду тримати з ним зв'язок, для подальших пояснень
 
Зверху