Питання по ЗАКОНОДАВСТВУ

Виталя

Снайпер
Та да,они были на дикой паранои,и на такую аферу точно бы не пошли.....
 

HOWA

Мисливець
Верховний суд України відмінив 02. 03. 2021р. п 12.20 наказу 622 МВС України.

Верховний суд прийняв просто унікальне рішення у спорі про право поліції вилучати зброю, якщо ними анульований дозвіл.
Нагадаємо, що Інструкція 622 передбачала пункт 12.20, яким зобов'язувала громадян здати зброю, якщо поліція анульовує дозвіл. При цьому таке право поліція вигадала собі поза законною процедурою судового контролю. Див. : https://zbroya.info/uk/partner/okle...truktsiyi-622-verkhovnii-sud-postaviv-krapku/
 

томка

Слідопит
Був вчора у "Разрешительной", одіслали...дуже засмучені,запросили 19.03. прийти,наче щось проясниться:rolleyes:. В мене термін подовження дозволу закінчився 14.03.:(. Усі папери маю...завтра піду.
 

DolgovoyEv

Новачок
Здравствуйте, как у Вас обстоят дела с продлением гладкого? У меня срок подходит, вот собираюсь потихоньку...
 
4. ЧЛЕНИ ТОВАРИСТВА, ЇX ПРАВА ТА ОБОВ’ЯЗКИ

4.1. Членство в Товариства є добровільним.

4.2. Членами Товариства можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, досягли 18 років (для мисливців) і 16 років (для рибалок) та підтримують мету і завдання Товариства та визнають його Статут, сплатили вступні та своєчасно сплачують щорічні членські внески.

Члени УТМР перебувають на обліку в одній із первинних організацій (клубів) УТМР, у якому сплачують щорічні членські внески. Право обирати первинну організація (клуб) УТМР для вступу чи обліку належить особі, яка є членом УТМР або бажає ним стати.

Товариство має юнацькі секції, до них приймаються юнаки та дівчата, які досягли 14 років.

4.3. Прийом до членів УТМР здійснюється на підставі особистої заяви особи, яка бажає вступити до Товариства. Заява розглядається на загальних зборах первинної організації (клубу) УТМР або президією ради обласної, міської, регіональної, районної, міжрайонної та міськрайонної організації у відповідності до Статуту УТМР.

Члени юнацьких секцій Товариства, які досягли 18 років та успішно пройшли навчання за програмою, затвердженою президією Всеукраїнської ради УТМР, приймаються в члени Товариства за рекомендацією бюро секції у порядку, передбаченому пунктом 4.2 та частиною першою цього пункту Статуту УТМР, без сплати вступних внесків, без збереження загального стажу перебування у Товаристві.

Члени інших мисливсько-рибальських товариств України, іноземних держав приймаються у члени Товариства в порядку, передбаченому пунктом 4.2, 4.3. та частиною першою цього пункту Статуту УТМР, без сплати вступних внесків, із збереженням загального мисливського та рибальського стажу.
 

Crudeoil

Мисливець
Вітаю товариство, думаю це питання вже обговорювалося, але спитаю. Яка існує практика придбання гладкоствольної зброї, якщо покупець і продавець з різних регіонів.
Я розумію покупець із зеленкою їде до продавця/дозвільна по місцю реєстрації зброї, чи є варіанти?
 

VS1975

Снайпер
Вітаю товариство, думаю це питання вже обговорювалося, але спитаю. Яка існує практика придбання гладкоствольної зброї, якщо покупець і продавець з різних регіонів.
Я розумію покупець із зеленкою їде до продавця/дозвільна по місцю реєстрації зброї, чи є варіанти?
Саме так я і купував.
 
Зверху