Пиж контейнер Pascal

ATIS

Снайпер
Сьогодні в Арсеналі придбав такі контейнера, раніше ніколи не зустрічав такі. З слів продавця, виробляється в Франції, в чеку назва PASCAL. Може хто юзав такі, цікаві відгуки. Пластик вроді файний, непоганий обтюратор, пелюстки з'єднані тільки зверху, і те це умовно бо розриваються ще в руках. Сумніви тільки в амортизаторі, боюсь щоб на бік не викручувало його.
 

ATIS

Снайпер
Щось не можу загрузити фото, радікал грузить чорну картинку і все. Може хто знає через який ресурс можна закинути фотки?
 
Так прямо на форум грузите! Используя расширенный режим. Со своего компьютера!
А Радикал это паршивый ресурс!
Расскажите про контейнера больше. Стоимость, например.
 

ATIS

Снайпер
Вчора спорядив дві пачки патронів, на цих пижах. Споряджав в гільзу від патронів Тахо Олімп, така прозора. обтюратор йде в гільзу з мінімальним натягом, але не влітає як гуаланді. Амортизатор просідає рівномірно без перекосів. Перше враження позитивне, тепер тільки відстріл.....
 
Пане ATIS. Маю до вас питання.
А шо саме вам сподобалось у хамському поводженнi користуаача Каменяра?
Ви натисли кнопку подобаеться.
Шо саме? Вам така поведiнка притаманна?
З тим все зрозумiло.
 
Поясню.
Фото не вiдображаеться.
Особисто в мене.
По причинi iгнорування повiдомлень вiд пиротехника.
Я й зараз не бачу тих фото.
Ви мене розчарували. Дiйсно. Менi шкода розчаровуватись у людях.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Поясню.
Фото не вiдображаеться.
Особисто в мене.
По причинi iгнорування повiдомлень вiд пиротехника.
Я й зараз не бачу тих фото.
Ви мене розчарували. Дiйсно. Менi шкода розчаровуватись у людях.
:D:D:D
Красавчик.:D

Т.е. самому хамить можно, а когда его справедливо в его же собственное хамство носом и ткнули он, как та барышня, обиделся и сообщения от пользователя заблокировал, бо ему, видите ли шкода разочаровываться в людях :D
А теперь ещё весь форум должен его фотками обеспечивать, бо ему опять же шкода разочаровываться в людях.:D

Откуда же узнал интересно о том, что сообщение с фото выставлено мною.. снял таки небось галочку ненадолго, для подглядеть :D
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Вибачаюсь я цього не знав. Просто в мене виставити фото не виходить, а PirotehniK допоміг. Спробую викласти ще раз.
Пане ATIS, виставте фото ще раз, персонально для цього "розочаровующогося".
Я Вам зараз перешлю, вони мають влізти на форум через його завантажувач без проблем.
Але поспішіть доки він і Вас не додав в ігнор :D
 
Зверху