Пиж-контейнер універсальний, кулі 12,16, 20 калібр

Статус
Закрита.

Patso

Снайпер
Відпишусь і я спорярядив набій 12 кал .1,58 нобель спорт С7 ,дріб #6-32грама в контейнер 3 пижа 5мм войлок 20 кал .меблевий .зірка .З дичиною в нас напряг єдиний голуб пролітав ,дістав його близько 50 метрів .чисто битий.мц -2112.Про сам контейнер мягкий обтюратор ,в гільзу заходить щільно ,для тих хто дуже швидкий як сітро не підходить,має дуже велику компресію.відразу дослати до пороху не вийде потрібно споряджати велику партію .потім через деякий час тиск падає і досилається без труднощів.Моя думка як що такий самий контейнер Рись.як і Чирок то кращого для самокрутчиків для зимового полювання й годі шукати.
Дякую за відгук. Рись такий самий як чирок по щовнішній геометрії - тобто діматр, посадка в гільзу. Вони лиються з одну форму, відрізняється тільки деталь що формує внутріню форму контейнера.
 

Patso

Снайпер
Відпишусь і я спорярядив набій 12 кал .1,58 нобель спорт С7 ,дріб #6-32грама в контейнер 3 пижа 5мм войлок 20 кал .меблевий .зірка .З дичиною в нас напряг єдиний голуб пролітав ,дістав його близько 50 метрів .чисто битий.мц -2112.Про сам контейнер мягкий обтюратор ,в гільзу заходить щільно ,для тих хто дуже швидкий як сітро не підходить,має дуже велику компресію.відразу дослати до пороху не вийде потрібно споряджати велику партію .потім через деякий час тиск падає і досилається без труднощів.Моя думка як що такий самий контейнер Рись.як і Чирок то кращого для самокрутчиків для зимового полювання й годі шукати.
До речі, поділюсь невеликим секретом, як боротись з повітрям в гільзі, яке нп дає дослати контейнер до кінця ( так буває в новій гільзі). Берете кусок риболовної жилки, намотуєте один кінець на палець, інший опускаєте в гільзу з порохом, тоді досилається контейнер. Повітря зі свистом виходить попри жилку. Коли контейнер сів на порох, жилку витягуєте
 

Пугач

Мисливець
До речі, поділюсь невеликим секретом, як боротись з повітрям в гільзі, яке нп дає дослати контейнер до кінця ( так буває в новій гільзі). Берете кусок риболовної жилки, намотуєте один кінець на палець, інший опускаєте в гільзу з порохом, тоді досилається контейнер. Повітря зі свистом виходить попри жилку. Коли контейнер сів на порох, жилку витягуєте
Вік живи .вік учися ,ідея має жити
 

Tosik

Мисливець
В каталозі магазину фото не на всі позиції. І чому немає п/к "Чирок". Ви що його вже не виготовляєте?
 

Patso

Снайпер
В каталозі магазину фото не на всі позиції. І чому немає п/к "Чирок". Ви що його вже не виготовляєте?
З фото проблема, був збій, відновлюємо... чирка зараз в наявності немає - виготовляємо лише невеликими партіями - під нього є лиш одне з 12 місць у формі.
 

Patso

Снайпер
Всіх з відкриттям! Сам я не полював сьогодні, але є кілька трофеїв у колег, добуті набоями на наших комплектуючих. Ось вони. Заєць добутий з Іж 54 з чока. Дистанція 30м, набій: крук 1,9г, ПК Рись з 10мм корка, 34г італійської нульовки 3,9мм ( середина між нашою 1 і 2), зірка. Влучило 6 дробин.
IMG-9792a49cb4bc6dca2703efa80f269289-V.jpg
Другий трофей - лис. Вінчестер sx4, звуження 0,75мм. Дистанція 35м. Набій: нобель 206s - 1,65г, ПК Рись з 8мм корка, 36г дробу #0 (нашої номерації), зірка. Впав на місці.
IMG-0b37c85c7926fdddac9fe3596a20eb2a-V.jpg
 

Patso

Снайпер
Ще одні мисливські вихідні: 1. селезня добув я. Дистанція близько 30м налетів прямо на мене на манок постріл знизу вверх під 45 градусів. Набій: 686, крук 1,9г, ПК рись-економ, 32г #5, зірка. ТОЗ 34 чок. Битий чисто.
20191111_201846.jpg
2. Лис з дистанції 30м з вінчестера sx4, звуження 0,75мм. Набій: нобель 206s - 1,65г, ПК Рись з 8мм корка, 36г дробу #0 попало більше 10 дробин.
IMG-0351affc23dbca3b515435a91ff91a65-V.jpg
 

agentkolya

Мисливець
Остапе, доброго дня! Контейнера отримав, дуже вдячний за оперативність! Якість добра та вище за ціну однозначно!
 

Юрий 1111

Мисливець
Добрый день.
Резерв на чирок.
Две упаковки элит и две голый пыж контейнер.
Пыж войлок для пластиковых гильз две упаковки.
Прокладка пороховая 2 мм. для пластиковых гильз одна упаковка. Все 12 калибр.

Реквизиты жду в приват.
 
Останнє редагування:
Статус
Закрита.
Зверху