Пиж-контейнер універсальний, кулі 12,16, 20 калібр

Статус
Закрита.

Patso

Снайпер
Жаль Остапе що цей пост тільки сьогодні,до мене Ваша посилка приїхала вже сьогодні,завтра заберу,а так ще і цих кульок дозамов би:(
Не переживайте, ще замовите, сьогодні б не замовили, бо їх ще немає на продаж. Це лише перший десяток на пробу. Споряджу, відстріляю а тоді, якщо буде гарний результат, вже буде серія.
 

Sashok Hunter

Мисливець
Не переживайте, ще замовите, сьогодні б не замовили, бо їх ще немає на продаж. Це лише перший десяток на пробу. Споряджу, відстріляю а тоді, якщо буде гарний результат, вже буде серія.
Також Саші будете давати на відстріл ? Якщо да,то попросіть хоть три шт. з верхнього ствола, дякую.
В любому випадку,жду результатів відстрілу
 

Patso

Снайпер
Також Саші будете давати на відстріл ? Якщо да,то попросіть хоть три шт. з верхнього ствола, дякую.
В любому випадку,жду результатів відстрілу
Запропоную, якщо в мене результат вийде гарний. Зарядив як і звичайний удар - середній капсуль, 1,9г нобеля А0, обтюратор, 5мм корковий пиж, куля, закрутка. Гільза 12/70. Бо удар - магнум 38г, можна спорядити лише в 76гільзу.
 

Sashok Hunter

Мисливець
Запропоную, якщо в мене результат вийде гарний. Зарядив як і звичайний удар - середній капсуль, 1,9г нобеля А0, обтюратор, 5мм корковий пиж, куля, закрутка. Гільза 12/70. Бо удар - магнум 38г, можна спорядити лише в 76гільзу.
А як варіант 206S 1,7/686 або 1,65/688 ? Хоча середній капсуль буде для кулі думаю доречніший,щоб не давати крепко їй "під зад"
 

Sashok Hunter

Мисливець
Посилку від Вас,Остапе,забрав.Все в повному обсязі та гарної якості,дякую
 

Баба Яга

Мисливець
це пиж-контейнер - копія пижа контейнера для стальної дробі . стрелять можно только з получока.
 

Баба Яга

Мисливець
та ні я просто кажу що конструкція пижа розрахована на стальний шрот. по друге треба подбірати пижи по діаметру вашого контейнеру... по третьє ваш пиж буде розбивати дробовий заряд через надмірну вагу та прискорення ... извините если обидел...
 

Patso

Снайпер
та ні я просто кажу що конструкція пижа розрахована на стальний шрот. по друге треба подбірати пижи по діаметру вашого контейнеру... по третьє ваш пиж буде розбивати дробовий заряд через надмірну вагу та прискорення ... извините если обидел...
Пиж підібраний - йде в комплекті з контейнером. Відстріли показують гарну кучність при різноманітному спорядженні.
 

Patso

Снайпер
Зявились стальні блондо на 28к в контейнері. Вага 18,5г, максимальний діаметр стальної частини 12,6мм. 20грн/шт. Blondo28k.png
 
Статус
Закрита.
Зверху