Пиж-контейнер універсальний, кулі 12,16, 20 калібр

Статус
Закрита.

12х76

ветеран форуму
надійна команда
А что такое -Чирок еліт 12 калібру?
Не нашёл ФОТО на первой странице...
 

masterhunt31

Новачок
Сьогодні трохи постріляв через хрон. Є цікаві результати. Присьрілював собі картеч 5,5мм. Зробив 3 спорядження на різних ПК. ПРИ ОДНАКОВОМУ ЗАРЯДІ ПОРОХУ ТА КАРТЕЧІ. Нобель 206s 1,65г, 34картечини 5,5мм ( по 7 в ряд, верхн ій ряд без центральної картечини). ХРУСТИК, ЗАКРУТКА. 1. Пк рись- еліт - 394м/с. Пк чирок-еліт - 401м/с. Обтюратор+пробка+контейнер узгоджуючий для картечі 380м/с. Виходить, що рись та чирок дає трохи вищу початкову швидкість за рахунок обтюратора та щільної посадки в патроні.
Я так розумію, це 36 гр?
 

krushinski00

Снайпер
Вийшло відео відстрілу кулі блондо. Спорядження, як на попередньому фото.
То певне найкращий результат з відстрілу що я бачив у Сашка.обично з 5 штук одна має відрив.тут взагалі бімба
 

Patso

Снайпер
То певне найкращий результат з відстрілу що я бачив у Сашка.обично з 5 штук одна має відрив.тут взагалі бімба
Я вже мав шанс її на кабані випробувати, якби колімптор не підвів, то був би результат тесту почерепку крупного кабана)))
 

huntumy

Зброяр
Остап з циліндра підкаліберні не літають.нато є каліберні які йдуть на ура
З циліндра взагалі всі кулі які мають летіти летять. З звуженням гірше виходить.
У мене цилиндр з феноми на 50м з оптикою полева 3 в 5-6см лягае. Стальна трохи гірше. Але ж це на мисливській швидкості коли все падає і не треба за ними ще бігати.
Кульові стволи всі циліндри.
 

krushinski00

Снайпер
Ну получок
З циліндра взагалі всі кулі які мають летіти летять. З звуженням гірше виходить.
У мене цилиндр з феноми на 50м з оптикою полева 3 в 5-6см лягае. Стальна трохи гірше. Але ж це на мисливській швидкості коли все падає і не треба за ними ще бігати.
Кульові стволи всі циліндри.
На мій погляд самий універсальний
 

Patso

Снайпер
З циліндра взагалі всі кулі які мають летіти летять. З звуженням гірше виходить.
У мене цилиндр з феноми на 50м з оптикою полева 3 в 5-6см лягае. Стальна трохи гірше. Але ж це на мисливській швидкості коли все падає і не треба за ними ще бігати.
Кульові стволи всі циліндри.
Але в даному випадку ...
 

huntumy

Зброяр
Якщо тіло кулі сидить щільно в пластику кучно буде летіти з любого стволу. Це вже провірено давно.
 

Patso

Снайпер
Нова версія кулі удар. До цього моменту були 2 варіанти - в зборі 30г (польотна вага 28г) та 38г ( польотна 36г). Багато хто писав, що треба мати ще проміжний варіант. Ось пробний виріб. Вага в зборі 34г, польотна 32г.
20190126_173758.jpg
 

Sashok Hunter

Мисливець
Нова версія кулі удар. До цього моменту були 2 варіанти - в зборі 30г (польотна вага 28г) та 38г ( польотна 36г). Багато хто писав, що треба мати ще проміжний варіант. Ось пробний виріб. Вага в зборі 34г, польотна 32г. Переглянути вкладення 444832
Жаль Остапе що цей пост тільки сьогодні,до мене Ваша посилка приїхала вже сьогодні,завтра заберу,а так ще і цих кульок дозамов би:(
 
Статус
Закрита.
Зверху