Пижеруби 28 калібр

Тарас21

Мисливець
Продам пижеруби для висічки прокладок та пижів діаметром 14,3-15,4 мм. Ціна за один 160 грн.
 

Вкладення

Аникей

Мисливець
Скажіть , а який діаметр пластикової гільзи, мені треба саме для пластикової гільзи висічку, а розміру незнаю. Тільки треба щоб прокладка висічена ішла з натягом в гільзу,але гільзу не розпирала. Якщо у вас є можливість проміряти пластикову гільзу то виберіть мені із Ваших вирубок підходящу я її у Вас викуплю. Якщо є потрібний мені діаметр то прошу резерв .
 

Тарас21

Мисливець
Скажіть , а який діаметр пластикової гільзи, мені треба саме для пластикової гільзи висічку, а розміру незнаю. Тільки треба щоб прокладка висічена ішла з натягом в гільзу,але гільзу не розпирала. Якщо у вас є можливість проміряти пластикову гільзу то виберіть мені із Ваших вирубок підходящу я її у Вас викуплю. Якщо є потрібний мені діаметр то прошу резерв .
14,3 на пластик.
 

Аникей

Мисливець
пижеруб діам. 14,3 мм в резерві за "Аникей"
Дякую! Звідки Ви. Куди і як оплатити. Дайте номер телефону чи напишіть в особисті повідомлення. Якщо в Києві то є можливість забрати без пересилу , так само і по Черкасах.
 

volf420

Мисливець
Резерв на пижеруби під пластикову та металеву гільзи 28 кал.Написав в лічку.
 

Кузнец144

Мисливець
14.1 пластик
14.4 латунь.
раньше пользовался 15.5 -- очень сильно раздувало гильзу (латунь)
с уважением к хозяину темы.
 

Тарас21

Мисливець
Діам. латунки 15.1, для порохових прокл. використ. висічка d 15.4, а для шроту 15.
 

Тарас21

Мисливець
Знову в продажі два пижеруба. Видають пижі і прокладки d 14.65 та 14,8. Кому потрібно на 28 кал - продам - 150грн за один.
 
Зверху