Переляк

PELIKAN240

Новачок
Моя 2х річна сука дратхара почала боятися ночі. Не знаю точно, але здається вона злякалася вночі "того грому" , бо з настанням темноти вона намагається зробити все можливе для того щоб вибратися з волєру!
Вже вся в порізах і інших ранах!
Порадьте як бути далі, бо іноді в голову погані думки приходять!
IMG-9cf0aab99e31277967c6663ebb2b9d20-V.jpg
IMG-8983c7ff6f28f3d091e5178a05a20de5-V.jpg
IMG-33dc04ec9108b7d103a28184f37dcc56-V.jpg
 

PELIKAN240

Новачок
А вдень все добре, спить спокійно в холодку,набира сили на наступну ніч!
 

VS1975

Снайпер
Подібна історія і у моєї собачки :(. Коли у березні у нас були інтенсивні обстріли, нещасна собачка дуже тяжко переживала все це. Вона у вол'єрі кричала так, що страшно було нам усім. Намагалася вирватися та забігти куди подалі. Зараз наче веде себе спокійно, але від любого, навіть далекого вибуху, у неї одразу починається паніка. Психіка порушена, на жаль. Як буде далі - одному Богу відомо. Як вона буде реагувати на постріл .... Їй вже 4 роки, і до цього вона вела себе дуже адекватно.
 

sergo 771

Снайпер
У мене зі старим курцом було подібне , коли гроза.Заспокоювався тільки коли опинявся у мене на руках ,або коли залазив в машину і тільки в Ніву .То я пристосувався був -як тільки гроза - відкривав вольєр і дверцяти Ніви...собака заспокоювався і тихо лягав спати...Немає ліків від переляку - тільки пристосуватись до поведінки собаки.
 
Останнє редагування:

КДН

Слідопит
Моя 2х річна сука дратхара почала боятися ночі. Не знаю точно, але здається вона злякалася вночі "того грому" , бо з настанням темноти вона намагається зробити все можливе для того щоб вибратися з волєру!
Вже вся в порізах і інших ранах!
Порадьте як бути далі, бо іноді в голову погані думки приходять!
Ліків,як таких,немає!!!Один з варіантів,тимчасово забирати собаку до хати,щоб вона Вас бачила і відчувала.
Варіант 2 : включати світло економ лампа на 6 Вт.
З пов.
 

PELIKAN240

Новачок
Ліків,як таких,немає!!!Один з варіантів,тимчасово забирати собаку до хати,щоб вона Вас бачила і відчувала.
Варіант 2 : включати світло економ лампа на 6 Вт.
З пов.
Так, я вже замислювався про світло у вольєрі , але це поки не можливо із за світломаскування.
Хоч самому до неї переїжджай!)))
Дякую!
 
Зверху