Перекурчик

Статус
Закрита.

VS1975

Снайпер
Вітаю ! От скажіть мені .... чи воно мені треба ? Ну захотілося мені купить ІЖ - 18 у 28 калібрі :rolleyes:. Є близько за 5 тисяч. А чи треба ? Цяцька.
 

VS1975

Снайпер
Якщо стан люкс.то треба.такі часом шукають любителі дрібних калібрі в
Та стан я ще не знаю, не бачив. От читав про дрібні калібри, наче толково. Ну тобто добре на полюванні себе показують. І, що саме головне, маленька та легенька
 

Кузнец144

Мисливець
Та стан я ще не знаю, не бачив. От читав про дрібні калібри, наче толково. Ну тобто добре на полюванні себе показують. І, що саме головне, маленька та легенька
берите если состояние отличное, цена щадящая я за свое отдал около 500 $
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
якщо мати 20-30 латунок і бажання поморочитись з релоадом - можна. знаю чоловіка в якого на продаж є ІЖ-17 з двома стволами - 12 та 28 кал. стан відмінний. 28-й кульовий - з каліматором
 

VS1975

Снайпер
якщо мати 20-30 латунок і бажання поморочитись з релоадом - можна. знаю чоловіка в якого на продаж є ІЖ-17 з двома стволами - 12 та 28 кал. стан відмінний. 28-й кульовий - з каліматором
І як вони сідають на одну колодку ? Вона що, універсальна ?
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
якщо мати 20-30 латунок і бажання поморочитись з релоадом - можна. знаю чоловіка в якого на продаж є ІЖ-17 з двома стволами - 12 та 28 кал. стан відмінний. 28-й кульовий - з каліматором
Ціна питання? в личку.
 
Статус
Закрита.
Зверху