Перекурчик

Статус
Закрита.

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Аист, Гебельс... і всі цьогоріч... карма настигла
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
то ти йому зі своїм відео урвав здоровля, ну і звісно брежнєв горілка тьолки...
З Бакінцем зпаруються там...
синулька гебельса на якомусь з форумів писав, шо в них є на продаж 30 нових нестріляних МЦ та 50 МЦ б/в у стані нового! і всі по 30-40 тис у. е. бо то найліпше ружо в світі
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Якщо вже така ціна у нас .то яка ж там у них ,?:rolleyes:
це ібіс скидає залишки. я цю ціну спочатку літа бачу. скоро таргети та лінберти посипляться... шось тихо за хатсан Динамік - з'явились... і нестало
 

Охотник77

Снайпер
ібіс скидає залишки. я цю ціну спочатку літа бачу. скоро таргети та лінберти посипляться...
Я в лютому як купляв напівавтомат то хотів для цікавості подивиться на таргет що то за штука така, але в київських ормагах вже не лишилось жодної. Хіба навезли нових)
 

Vov-1

Зброяр
Він часто коментував мої повідомлення і завжди згадував батьків, то я припустив що це син. Я на форумі зареєстрований недавно але читаю з 2012го року
Можливо.Стиль написання схожий.Може й син.
 

Охотник77

Снайпер
Ага. Тепер думаю нашо воно мені нада, стріляв собі на картонних прокладках з войлоком і мякім шротом. Капсуль без різниці було якій ставить. А тепер хожу і задрачую продавців ормагів)))
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Ага. Тепер думаю нашо воно мені нада, стріляв собі на картонних прокладках з войлоком і мякім шротом. Капсуль без різниці було якій ставить. А тепер хожу і задрачую продавців ормагів)))
оце я і мав на увазі! хрони, порохи-навіски, різні капсулі... повна срака... раніш стріляв тим, що дістав, капсулі - які купив, ті й підійшли... ну вже таку херню городять іноді, що в тих темах і не пишу і не читаю
 

Охотник77

Снайпер
оце я і мав на увазі! хрони, порохи-навіски, різні капсулі... повна срака... раніш стріляв тим, що дістав, капсулі - які купив, ті й підійшли... ну вже таку херню городять іноді, що в тих темах і не пишу і не читаю
Отож, од прогреса голова обертом іде))
 
Статус
Закрита.
Зверху