Перекурчик

Статус
Закрита.

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
От не скажу... :D. А Гена да, пройде.
я просто колись подібне бачив, і мій драт (той шо на аватарці) як раз брав активну участь... а спаніка було реально шкода ще після ріллі, залип увесь, потім в мокрому бур'яні трохи обчухався, а от "бабині воші" та мочар осточно знесилили пса і стільки реп'яхів - шоч бери та стрижи. а мій драт ще полював і полював :p
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
я просто колись подібне бачив, і мій драт (той шо на аватарці) як раз брав активну участь... а спаніка було реально шкода ще після ріллі, залип увесь, потім в мокрому бур'яні трохи обчухався, а от "бабині воші" та мочар осточно знесилили пса і стільки реп'яхів - шоч бери та стрижи. а мій драт ще полював і полював :p
Вже й ти додому пішов, а він все полював і полював! :p
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Вже й ти додому пішов, а він все полював і полював! :p
у нас такі полювання, що йдемо на нього пішки, полюємо і повертаємось додому пішки, тому витривалість пса особливо в жарку погоду має велике значення
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
І 90% оголошень "Зникла/Знайшлась собака" теж про гончаків)))
у мене в кума гончих держить тато, на питання: "Як полювання?" в переважній більшості відповідь починається: "В 9.00 (чи 10.00) прої..ли собак, потім шукали..." і так далі
 

VS1975

Снайпер
у мене в кума гончих держить тато, на питання: "Як полювання?" в переважній більшості відповідь починається: "В 9.00 (чи 10.00) прої..ли собак, потім шукали..." і так далі
І все одно - гончі для них найкращі. А вони нас не розуміють.
 
Статус
Закрита.
Зверху