Перекурчик

Статус
Закрита.

Stanislav Fursa

Снайпер
Зрозуміло, що Фабарм набагато по кращий буде за Ату і в рази по краще.
Да і взагалі за 50к, можна любий гарний п/а взяти, в тому числі Бенелі або Берету. Або добавити кошти і купити переломку БЕРЕТТУ-686. Або навіть навпаки, за такі кошти можна і старенького німця взяти.
Тут - і так, і так. Но 50к за турка віддавати, я б не віддав..
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Да і взагалі за 50к, можна любий гарний п/а взяти
п/а я вже переріс... все, досить. маю 3 переломки. хочу одностволку ше, легку і з прицільною планкою.
Що ти тямиш,тож де люкс:)
на іж-27 свому напишу супер-люкс:D:D
то вже біда настає...:(
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Скоро весь світ вчитиметься в турків виробництву зброї, в одних нас виробництво зброї в два рази вище ніж привезеної із-за океану))) і беруть....
 

tyrist 1945

Тигр
Скоро весь світ вчитиметься в турків виробництву зброї, в одних нас виробництво зброї в два рази вище ніж привезеної із-за океану))) і беруть....
Ага.. Точно будуть вчитися. Он весь світ вчиться в китайців авто робити. Правда навчитися ніяк не можуть :D
 

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Ага.. Точно будуть вчитися. Он весь світ вчиться в китайців авто робити. Правда навчитися ніяк не можуть :D
Вольво точно китайці роблять, не помню вроді і астон мартіна вони теж роблять і ще парочку...)))
 

Grav

Новачок
Друзья нужна ваша поддержка, Димон(мой сын,10 лет,) участвует в онлайн чемпионате Европы 2020 по технике Тхэквондо. Нужно потратить 6 минут на просмотр трех видео и поставить лайки, палец вверх. Обязательно просмотреть с начала до конца все видео. Иначе ютуб не засчитает просмотр и лайк. Попросите своих друзей и родных посмотреть и поставить лайки. Спасибо огромное: Репостим, пересылаем



 

sergo 771

Снайпер
Плюсанул....Малой - красава !
А мы при совке -наколенники и налокотники из старых ватников ,подвалы ,фотки или рисунки , менты ,гоняющие нас по подвалам ...и никаких " кия " или " йока " ....не дай Бог кто-то услышит...
 
Статус
Закрита.
Зверху