Перекурчик

Статус
Закрита.

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Сьогодні вже двоє загиблих молодих хлопців.Один з них з моєї області ...і тишина ...Це так називається просто перестати стріляти.І на своїй землі відступати в тил...Так можна і до Києва та ще дальше відійти...
а так і буде і той залупан буде казати, шо тактика така
 

kef

Зброяр
Мені просто цікаво.Чи власники труби газової готові платити людям за те, що труба прокладена через їхню землю.?
І судячи з платіжок.мають платити всі Користуєшся газом чи ні...бо маєш підключення .
 

vadukmuk

Мисливець
Колись як я був малий ми з татом копали рова 20 метрів бо трактор неміг заїхати і здавались на ту трубу всім селом щоб підключили газ, а зараз то все оказалось їхнє...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Мені просто цікаво.Чи власники труби газової готові платити людям за те, що труба прокладена через їхню землю.?
І судячи з платіжок.мають платити всі Користуєшся газом чи ні...бо маєш підключення .
ось тепер розумію давній прикол:
- принеси трубу!
- яку???
- ту. через яку тебе ї..у!!!
 

kef

Зброяр
Йде закручення пружини.Вигода з цього лише північному карлику феесбешному...ну і наш йде слідом на поводку. Може бути досить таки серйозна ситуація .
 

sergo 771

Снайпер
А ну признавайтеся ,кому і на яку суму прийшла платіжка за доставку газу...
Коли ми самі усім селом скидалися за все щоб той нещасний газ провезти.На черзі плата за повітря і що по землі ходимо...Зробимо їх ще раз....?!?
Ах ,юначе,юначе....вазмутитель палитическага спакойствия !!!Ну-ну-ну ....низзя...))))))
 

КОРСары

Мисливець
Вияснила: пан Пью завербував нарешті у мисливці свого друзяку та передає йому а300, а у хаті лишається а400.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Вияснила: пан Пью завербував нарешті у мисливці свого друзяку та передає йому а300, а у хаті лишається а400.
дякуємо, пані Пью)))) вже легше, бо я хотім просити, шоб одну беретку мені здарував:D
 
Статус
Закрита.
Зверху