Перекурчик

Статус
Закрита.

Вік71

Снайпер
Нема вже Миколи з нами. Вічная пам"ять йому та земля пухом... Знав його особисто, дуже шкода ...
 
Останнє редагування:

Monya

S-Moderator
Команда форуму
Нехай з Богом спочиває.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Нехай з Богом спочиває.
Діма, може ти поговориш з командою, щоб якусь тему створити, б якимось чином відзначити Дядька Миколу, Валіка...

коли хлопцям в АТО треба були деякі речі і запчастини, то Дядько Микола прислав карбюратор до УАЗа мені, а я вже далі. та багато чого доброго можемо згадати... ніколи осторонь не залишався, коли грішми скидались щоб допомогти, а сам від нашої відмовився...
 

sergo 771

Снайпер
Діма, може ти поговориш з командою, щоб якусь тему створити, б якимось чином відзначити Дядька Миколу, Валіка...

коли хлопцям в АТО треба були деякі речі і запчастини, то Дядько Микола прислав карбюратор до УАЗа мені, а я вже далі. та багато чого доброго можемо згадати... ніколи осторонь не залишався, коли грішми скидались щоб допомогти, а сам від нашої відмовився...
Плюсую...
 

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Діма, може ти поговориш з командою, щоб якусь тему створити, б якимось чином відзначити Дядька Миколу, Валіка...

коли хлопцям в АТО треба були деякі речі і запчастини, то Дядько Микола прислав карбюратор до УАЗа мені, а я вже далі. та багато чого доброго можемо згадати... ніколи осторонь не залишався, коли грішми скидались щоб допомогти, а сам від нашої відмовився...
Друже!Підтримую обома руками!
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Чоловік прощався. Я не бачив. Не попрощався... Дуже шкода...
 

kef

Зброяр
Зі святими упокой .Христе душу Миколи ,де немає ні недуги.ні журби,ні зітхань,.А життя безконечне.

Царство небесне.вічний спокій.
 

tyrist 1945

Тигр
Настрій кака... Ніхто не вічний.. вроді би це зрозуміло. Але коли йдуть рано.. то неправильно якось.
 
Очень скорбная новость, соболезую родным и близким, царсто небесное Николаю.
 
Останнє редагування:

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Чоловік прощався. Я не бачив. Не попрощався... Дуже шкода...
Я бачив.. не зміг підібрати слів...забракло духу.. ((
Не вірилося до останнього, не хотілося вірити.. І хоча він все чітко і мужньо написав не вірилося. Розум, логіка казала, що так, ти все вірно прочитав і зрозумів, але якась частина всередині не йняла віри...
 
Статус
Закрита.
Зверху